Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Росія анексує Абхазію?

Представник Росії при ООН Віталій Чуркін заявив, що ціль Москви — допомогти Абхазії й Південній Осетії в соціально-економічному розвитку, і це не означає їхньому дипломатичному визнанню.

Нагадаємо, США, Великобританія, ФРН і Франція прийняли поза рамками ООН спільне комюніке, у якому висловили заклопотаність у зв’язку з рішенням Росії надати предметну допомогу населенню Абхазії й Південної Осетії.

Як повідомлялося, у Тбілісі вважають, що Росія намагається втягти Грузію у військовий конфлікт, використовуючи Абхазію й Південну Осетію. За словами глави МЗС Грузії Давида Бакрадзе, Тбілісі має у своєму розпорядженні дані про заплановану анексію двох невизнаних республік.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін доручив уряду розробити заходи щодо надання предметної допомоги населенню Абхазії й Південної Осетії. 6 березня Росія скасувала уведені в 1996 році торгово-економічні, фінансові й транспортні санкції стосовно Абхазії й запропонувала іншим країнам СНД також вийти з режиму обмежень відносно республіки. У свою чергу парламент Абхазії звернувся до ООН і Росії із закликом визнати незалежність республіки.

За матеріалам Радіо Свобода

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com