Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗА УНІКАЛЬНІСТЬ НАУКОВИХ ДОСЯГНЕНЬ

Професорові
Георгію Щокіну

Шановний професоре Щокін!

Історія дала нам різноманітні свідчення сили й величі науки: Архімед, Мадхава із Сангамаграми, Аристотель, сер Ісак Ньютон, Альберт Ейнштейн і професор Стівен Гокінг. Починаючи з теореми Піфагора і аж до загальної теорії відносності людство завжди прагнуло до самовдосконалення через пізнання і інтелектуального збагачення через людський досвід. Обраний нами шлях, який привів нас туди, де ми є нині, є тим, що визначає нас як людських істот. Саме цей шлях, цей «маршрут» цікавить мене і моїх колег з Міжнародного біографічного центру у Кембриджі, Англія, тому що ми існуємо для того, аби реєструвати, шанувати і віддавати належне тим, чиїх життів торкнулася велич.

Рада з питань офіційного визнання Міжнародного біографічного центру повідомила мене про Ваші надзвичайні заслуги. Саме Ваші звершення і чесноти, Ваш «маршрут», на мою думку, роблять Вас особливою постаттю у галузі науки. Тому маю за дуже високу честь висунути Вас, шановний професоре Щокін, кандидатом на отримання Відзнаки «За унікальність наукових досягнень». Я поздоровляю Вас, оскільки Ви справді гідні її.

Цю відзнаку було створено, тому що я ціную професійність і відданість, риси, що їх небагато хто виявляє такою мірою як Ви це робите. Ваша видатна праця на науковій ниві у поєднанні з граничним ентузіазмом, спрямованим на досягнення довершеності і високої майстерності, заслуговує на належний пошанівок. Просто потребує цього. Гадаю також, що праця Науковця часто недооцінюється, у той час як, натомість, вона по праву заслуговує на визнання.

Я б хотів підкреслити, що в основі Вашого вражаючого і зворушливого визнання лежать обраний Вами фах, Ваше покликання, ентузіазм і репутація. Я щиро сподіваюся, що Ви не відмовитися від цієї нагоди, і якщо це так, то я буду щасливий доручити замовлення Вашого чудового Свідоцтва про наукові досягнення, підписаного мною. Я також розпоряджуся про гравірування вашої Медалі за досягнення, на яку буде нанесено Ваші ім’я і дату присудження відзнаки.

Шановний професоре Щокін, ми з колегами справді дотримуємося тієї думки, що Ви дійсно заслуговуєте на цей незвичайний привілей, і’я сподіваюсь у найближчому майбутньому привітати Вас як одержувача Відзнаки Міжнародного біографічного центру «За унікальність наукових досягнень». Ми гадаємо, що ВИ є однією з підвалин, на яких тримається МБЦ.

З повагою,
Ніколас І. Ло,
генеральний директор

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com