Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Адвокати Рудьковського проти СБУ

Адвокати екс-міністра транспорту і зв’язку Миколи Рудьковського мають намір подати до Шевченківського райсуду Києва цивільний позов до СБУ про захист честі та гідності і спростування недостовірної інформації.

Захист вимагатиме спростування недостовірної інформації про те, що «затримання Рудьковського спецпідрозділом СБУ відбулося за постановою суду, постановою слідчого і на підставі норм КПК, де нібито і суд, і слідчий зобов’язали СБУ здійснити привід обвинуваченого».

СПУ зауважує, що відповідно до КПК привід обвинуваченого здійснюється органами внутрішніх справ за мотивованою постановою слідчого, у постанові суду жодним пунктом, жодним словом не згадано СБУ, постанови слідчого з цих підстав в матеріалах кримінальної справи немає.

У повідомленні нагадується, що захист та адвокати ще минулого тижня направили до генпрокурора заяву про злочин, вчинений службовими особами СБУ, з вимогою провести службове розслідування у зв’язку із порушенням законодавства.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com