Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ФЕНОМЕН НЛО

Коли з’явилися повідомлення про НЛО? З тих пір, як люди почали в письмовому або мальованому вигляді фіксувати свої спостереження і думки. Але в різні епохи люди бачили не одне і те ж. Коли не було техніки, літаків або ракет, люди бачили і писали, наприклад, про колісниці, запряжені скакунами, що дихали вогнем.

Потім, в епоху повітряних куль і дирижаблів, люди почали бачити в небі НЛО, схожі на ці апарати. Після появи літаків і ракет з’явилися повідомлення про НЛО, що нагадують ці техногенні об’єкти. Можна встановити досить чіткий зв’язок між спостереженнями НЛО і розвитком техніки. Колись ніхто не бачив НЛО у вигляді дирижабля, оскільки людський мозок не міг тоді уявити собі нічого подібного. Фактом залишається тільки те, що люди постійно спостерігають якісь ще не розгадані феномени, і ці феномени справді існують.

Над розгадкою НЛО давно, і поки що безуспішно, працюють багато серйозних вчених з різних галузей науки. Люди намагаються осягти таємниці природи. Завдяки інформаційному вибуху всі розрізнені відомості про спостереження за НЛО стікаються в дослідницькі центри, і це допоможе встановити справжню картину загадкових явищ.

Наприклад, час від часу у пресі з’являлися дуже тямущі публікації А.Вей­ника, вченого-фізика білоруської Академії Наук. Він працював над загальною фізичною теорією побудови світу, і його висновки підтверджуються багатьма фактами. Вченого часто залучали урядові органи Радянського Союзу для з’ясування причин різних аномальних явищ. Він накопичив багато документально зареєстрованих відомостей про НЛО, явище полтергейсту тощо.

Як відомо, кількість переходить в якість. Великий обсяг відомостей дав змогу Вейнику зробити певні висновки, з якими не можна не рахуватися. До повідомлень журналістів про НЛО, звичайно, ставляться недовірливо. Наукові праці й популярні книги серйозного вченого-фізика можуть слугувати відправними точками вивчення проблеми.

В одній з публікацій академік Вейник повідомив про свою участь в дослідженні фрагментів НЛО, що вибухнуло на Кольському півострові 1981 року. Вчений брав участь і в дослідженні слідів вибуху НЛО у Дальногорську. Там до рук вчених і комісії потрапили «сітка», залізні і свинцеві кулі, обгорілі уламки, шматки кремнію на місці вибуху і навколо нього. Вейник у складі урядової комісії досліджував декілька місць посадки НЛО, зразки грунту. Такі посадки мали місце поблизу Каттакургана, а також поблизу передмість Москви Пушкіно і Строгіно.

Хтось добре «опрацьовував» книги і публікації академіка. Не могло бути, щоб Вейник не вказав, що «сітка», свинцеві кулі та шматки кремнію свідчать про трагічний кінець якогось літального апарату, що прилітав у Дальногорськ не просто задля прогулянки. Помітно, що в серйозних працях навмисне змішано фізичні й авіаційні аспекти НЛО.

Академіку довелося досліджувати шматки паркету, вирваного невідомою силою з підлоги ленінградської квартири. Звичайно, і тут не говориться, що це явище зовсім іншого плану, ніж те, що з «сіткою» і свинцевими кулями. В іншій квартирі полтергейст вирвав вікно зі стіни, і це явище також розслідувала комісія з участю маститих вчених-фізиків. Всі досліджені об’єкти майже завжди випромінювали однакову довжину хвилі зі шкідливими ефектами. Вчений назвав таке випромінювання хронорадіацією, а поле навколо них — хронополем. Від таких місць краще триматися подалі, щоб не дістати, наприклад, лейкемію.

Саме дією ще не вивчених полів і випромінювань можна пояснити багато явищ — полтергейсту, левітацію, демонізм, білу і чорну магії, йогу, східну філософію, екстрасенсорні ефекти, окультизм, телекінез, телепортацію тощо. Серйозний вчений ніколи не відмахувався від них. Ці погано вивчені загадкові явища малотямущі люди поспішають оголосити шарлатанством. Академік Вейник спробував систематизувати відомості і пояснити їх з наукової точки зору.

Для правильного тлумачення й оцінки необхідна інформація, дуже багато найрізноманітніших даних. Зараз це стає можливим завдяки відкритому доступу до ЗМІ, інтернету та інших засобів зв’язку. Люди мають можливість відкрито ділитися своїми спостереженнями. Фотоапарати і відеокамери, вбудовані в мобільні телефони мільйонів простих громадян, не залишають надій на «запудрювання мізків» небилицями.

До яких же висновків дійшов учений? НЛО має дуже складну фізичну природу, ті прояви багатоликі й різноманітні. Але природа НЛО не позаземна, всі причини слід шукати на Землі, у взаємодії її надр з космічними випромінюваннями. Думка про позаземне походження НЛО завжди насаджувалася урядами майже всіх країн. Чому? Легко здогадатися.

Багато відомостей про секретну техногенну діяльність людей, іноді з непередбачуваними і дуже шкідливими наслідками можна дуже просто пояснити не завжди розумними діями посланців позаземних цивілізацій. Очевидців, які особливо наполягають на своєму, за необхідності можна оголосити ненормальними. Люди бояться говорити на такі теми, тому майже завжди вдавалося присікти небажане поширення найважливіших відомостей.

Наприклад, у небі над безлюдною місцевістю в районі Великого Каньйону в США турист помітив незвичайний інверсійний слід. Підняти голову вгору його змусив незвичайний звук — ніби розривається тканина. Слід за якимось літаком нагадував кільця, нанизані на мотузок. Турист сфотографував інверсійний слід, знімок опублікували в пресі, а потім помістили в інтернеті. Досвідчені люди тут же визначили, що й до чого. За характеристиками об’єктиву фотоапарата і розміру зображення на плівці перерахували розміри кілець, частоту їх викидів. Виявилося, що «мотузок» — це інверсійний слід постійно працюючого турбореактивного двигуна, а кільця — результат керованих вибухів одразу за соплами літака, які буквально кидають літак вперед, від чого його швидкість сильно зростає, а споживання палива зменшується.

Новітній секретний літак позначили як «Пульсар» до повної розгадки таємниці. В інших країнах стало зрозуміло, що треба негайно приступати до створення нового пульсуючого авіаційного двигуна, інакше можна безнадійно відстати. Не було б у туриста фотоапарата — довелося б йому просто промовчати, адже дуже просто можна було б довести, що йому почулося, привиділося і слід терміново відвідати психіатра.

Обробивши повідомлення про «Пульсар», знаменитий аеродинамік і авіаконструктор Ельберт Рутан з друзями створив особливу пульсуючу силову установку для свого легкого літака. Якийсь кулібін-самородок цілком може повторити досвід Рутана і невеликим коштом побудувати собі особистий «Пульсар». Гримить він сильно, але літає наразі погано. В американських військових вийшло, здається, краще. Їхній «літак з кільцями» летить дуже швидко, а на землі люди затикають вуха від звуків небосхилу, що «рветься». Ця гора, вагою близько 200 тонн, позначається як SR-75, а на хребті у неї маленький гіперзвуковик Х-7 «Синьоока».

Але «Пульсар» — це авіаційний аспект НЛО. Академік Вейник сильніший у фундаментальних питаннях фізики. Є багато прикладів шкідливої дії хронорадіації на психіку, здоров’я і життя людей. Деякі вкорочували собі вік, деякі взагалі зникали за загадкових обставин. Часто люди гинули від дії гамма-випромінювання.

Відомим став випадок поразки гамма-випромінюванням 7 вересня 1984 року в районі Мінська екіпажа і пасажирів рейсового літака Ту-134, що виконував рейс Ленінграда — Тбілісі. У результаті загинув командир екіпажа, а другий пілот отримав сильні пошкодження серця і головного мозку. Дію гамма-випромінювання згодом підтвердили медичні дослідження. Вейник вважає, що гамма-випромінювання поєднувалося з сильним хронополем. Здивовані пасажири бачили фантомні рентгенівські зображення своїх сусідів, оскільки хронополе перевело гамма-промені у видимий спектр.

Таким чином, було документально встановлено наявність гамма-випромінювання і гіпотетично — так званого хронополя. Залишилося встановити, звідки взялося таке сильне гамма-випромінювання? Пасажири літака постраждали менше, ніж члени екіпажа, оскільки вони перебували під захистом металевого фюзеляжу. Скло в кабіні не захистило пілотів від променевого удару.

Сьогодні відомо, що променевий удар пo літаку був згори, спереду і збоку, найшвидше з космосу, але ніхто не говорить, чий то супутник з променевою зброєю на борту. На землі люди бачили круг, що світиться. Отже, цивільним авіалайнером вирішили пожертвувати заради експерименту. Хто провів цей жахливий досвід над мирними людьми? Журналістів, які опублікували в центральній газеті спостереження уцілілих пасажирів, було суворо покарано.

Часто люди, що потрапляють в хронополе, захворюють на лейкемію або просто кудись зникають. Академік Вейник написав про це, оскільки приховувати такі факти було б безглуздо, адже такі випадки зафіксовано документально. Поява НЛО, звичайно, жахає людей, вони ціпеніють і не здатні на розважні дії. Тварини ще чутливіші до випромінювання НЛО. Вони стають неспокійними; наприклад, собаки починають гавкати або скавулять від страху, намагаються сховатися. Людям також краще сховатися, але спостереження переривати не слід.

Вейник у своїх працях часто вказував, що надмірне захоплення грою в НЛО так само небезпечне, як і заняття чорною магією. Особливо для підростаючого покоління. Порушення психіки, або й самогубство, загрожують тим, хто сильно намагається розгадати цю таємницю Всесвіту. Академік навіть ввів в обіг поняття «екологія душі». Саме зараз вона страждає більше всього від всіляких вигадок кінорежисерів і непорядних журналістів. Грізні природні явища розгадають лише вчені, озброєні належною контрольно-вимірювальною апаратурою.

Академік Вейник ніколи не писав про так звані рукотворні НЛО. Це цілий розділ уфології, і «інопланетянами» та «марсіанськими кораблями» прикрито великий сектор цілком таємних розробок у сфері літако- і ракетобудування. Тут професійні брехуни створили силу-силенну домислів і вигадок, і крізь цей непроникний туман стали видимими подробиці тільки деяких успішно здійснених проектів літаючих дисків і циліндрів.

Звичайно ж, в завдання публікацій академіка Вейника не входили цілком реальні описи гонок за НЛО на винищувачах-перехоплювачах, до того ж у багатьох країнах світу. Очевидно, в його публікаціях фізику й авіацію навмисне об’єднано, під чиїмось тиском. Інакше довелося б розповісти, що більше всіх за НЛО на початку 1950-х років ганялися пілоти перехоплювача F-94 «Зоряний вогонь», і завжди безрезультатно. А нашим винищувачам було дано наказ не стріляти по НЛО, оскільки це було смертельно небезпечно для самих винищувачів.  

Володимир Репало
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com