Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

МАУП для абітурієнтів

Президентський університет Міжрегіональної Академії управління персоналом, Економіко-правовий технікум при МАУП, Деснянський технікум МАУП та Ліцей МАУП ЗАПРОШУЮТЬ ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Підготовка провідних фахових спеціалістів різних рівнів та напрямків продиктована потребами сучасних ринкових відносин та глобалізаційними процесами у світі.

Міжрегіональна Академія управління персоналом давно успішно впроваджує багаторівневу систему навчання, що забезпечує їй провідні позиції у системі вітчизняної освіти.

16 лютого Міжрегіональна Академія управління персоналом прийматиме у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом, його звичаями та традиціями.

Абітурієнти отримають нагоду поспілкуватись з професорсько-викладацьким складом і керівництвом Академії, особисто розпитати про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Також, для усіх присутніх проведуть ознайомчу екскурсію по території Академії та продемонструють бібліотеку, навчальні корпуса і приміщення Президентського університету. Майбутні студенти матимуть змогу пересвідчитись, що в Академії діє потужна науково-дослідна база, а навчатимуть їх провідні фахівці та висококваліфіковані педагоги, які допомагатимуть їм опановувати найпрестижніші спеціальності, створюючи сприятливі умови для здобуття якісної освіти європейського рівня.

В процесі навчання студенти зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання європейського зразка з цілого ряду практично-орієнтованих спеціальностей, зокрема міжнародного маркетингу та реклами, міжнародної економіки та управління персоналом, соціології управління та паблік рилейшнз, практичної психології, міжнародного комерційного права, іноземних мов та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, міжнародна економіка, економіка підприємства, прикладна статистика, комп’ютерні науки, політологія, соціологія, філософія та літературна творчість. І найголовніше, в Академії виховують конкурентноспроможних та високопрофесійних фахівців найвищого рівня, адаптованих до жорстких умов ринку праці, які достойно служитимуть на благо Вітчизни та народу України.

Не зволікайте, оберіть своє майбутнє вже сьогодні!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com