Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

У заповіднику знову почали будівництво для МЗС

На території державного заповідника «Стародавній Київ» та охоронної зони ЮНЕСКО ТОВ «УМ-Інвест» почало незаконно встановлювати бетонний паркан на місці майбутнього будівництва житлового будинку.

Будівельники діють за простроченими дозволами, повідомляє один із активістів, яким вдалося зупинити частину камазів із бетонними стінками.

Мешканці прилеглих будинків та активісти «Збережи старий Київ» були побиті. Наразі на місці перебуває міліція, однак вона не втручається.

Забудовники продовжують прикриватися Міністерством закордонних справ, хоча ще 7 грудня 2007 року новий голова Верховної Ради Арсеній Яценюк повідомив, що доручив МЗС розірвати договори з АТ «Українське майно» — одним із фігурантів забудовників.

Активісти нагадують, що «серед засновників та акціонерів АТ «Українське майно» є почесний консул Філіппін в Україні Коваленко та американська компанія, а дослідження «засновників» виводить на таких осіб, як Гринів, Пинзеник та Терьохін».

У той же час Міністерство закордонних справ не повідомило, чи розірвало угоду з ТОВ «УМ-Інвест», що продовжує проводити незаконні дії від імені МЗС.

Директором обох компаній — АТ «Українське майно» та ТОВ «УМ-Інвест» — є одна особа, Віталій Назаров, заявляють активісти.

За матеріалами Інтернет — видання «Українська правда»

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com