Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ООН формалізує стосунки

ООН вважає, що Україні слід посилити роботу з дотримання прав інвалідів та трудових мігрантів.

Двосторонню співпрацю у цій сфері передбачено у меморандумі про взаєморозуміння, який у понеділок у Києві підписали представник ООН в Україні та уповноважений Верховної Ради з прав людини, повідомляє «Німецька хвиля».

Пріоритетом Плану дій між представництвом Організації Об’єднаних Націй та українським омбудсменом є ратифікація Україною конвенцій ООН про права інвалідів та захист близько 7 млн трудових мігрантів, які працюють за межами країни. Крім того, особливу увагу сторони планують приділити правам ВІЛ-інфікованих, безпритульних дітей та дітей-сиріт.

Представник ООН в Україні Френсіс О’Доннелл зазначає, що це ті категорії українських громадян, які потребують особливого захисту. «Цей документ — перший крок до формалізації наших стосунків. Тепер наша співпраця з уповноваженим Верховної Ради з прав людини має вийти на новий рівень», — сказав він.

Також, як повідомив О’Доннелл, ООН планує провести в Україні інформаційну кампанію щодо проблем подолання расизму, ксенофобії, неонацизму та антисемітизму.

За матеріалами інтернет-сайтів

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com