Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Хореографічна студія академії: танцюють всі!

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся святковий концерт з нагоди двох років з дня створення.

На концерт були запрошені працівники Академії та батьки студентів, учасників танцювального колективу. У програмі концерту: закарпатські танці «Раківчанка», «Голубка», жіночий танок «Плескач», танок старовинних київських ремісників «Гончари», а також традиційний «Гопак» та інші композиції. Глядачі радо вітали виступи юних талантів. Зі святом привітала хореографічний колектив і проректор з виховної роботи МАУП Людмила Біжик, а генеральний директор Президентського університету вручив пам‘ятні подарунки наймолодшим танцюристам колективу.

У МАУП кожен охочий студент, паралельно з навчальним процесом, має змогу у вільний час займатись у мистецьких студіях для власного фізичного і духовного розвитку.

Хореографічна студія була організована в жовтні 2006 року. Департамент поза навчальної роботи проводив організаційну роботу з формування художніх студій МАУП на навчальних рік. Керівниками нової студії стали Андрій Науменко та Ірина Крикун. Результат не змусив довго на себе чекати.

У цьому році, згідно з анкетним опитуванням серед першокурсників, займатися хореографією виявили бажання більше ста студентів. На сьогодні лише підготовча група студії нараховує понад 20 осіб. Основна група нараховує 26 постійних учасників, хоча на репетиції приходить більше.

Незважаючи на молодість колективу, вони вже мають свої здобутки: на їхньому рахунку участь у культурній програмі міжнародного семінару „World Wide Diamonds» ( Київ, травень 2007), а також участь в міжнародному танцювальному фестивалі «Chicago Celebration» (Чикаго, США, серпень 2007), де вони стали володарями Кубка кращої танцювальної фолк-групи на фестивалі в Чикаго.

 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com