Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Путіна псувати не можна!

Суд Саратова почав розгляд позовної заяви про позбавлення ліцензії газети «Саратовський репортер», повідомляє Бі-Бі-Сі. Місцеві журналісти зібралися разом і вийшли на мітинг на підтримку своїх колег. Нагадаємо, що це видання хоче позбавити ліцензії Середньо-Волжське управління Росохранкультури, яке побачило в публікації колажу, що зображав Володимира Путіна у формі офіцера СС, пропаганду екстремістських ідей.

Втім, суд вирішив припинити цю справу до того часу, поки не буде розглянуто заяву головного редактора газети Сергія Михайлова. Михайлов звернувся до суду з проханням визнати незаконними два попередження Росохранкультури на адресу «Саратовського репортера». Зазначимо, що заява регіональної наглядової служби супроводжується висновками філологічної і історико-культурологічної експертизи, яку провели на базі Саратовського держуніверситету імені Чернишевського. Експерти вважають колаж образливим. За словами головного редактора «Саратовського репортера» Сергія Михайлова, колаж був лише жартом. Редактор обурився з того приводу, що «за безневинний жарт вже можуть посадити у в’язницю».

Зазначимо, що цей колаж був опублікований незабаром після того, як депутат Ісаєв запропонував продовжити термін повноважень російського президента.

Газета і раніше отримувала попередження. Наприклад, в лютому цього року в «Саратовському репортері» вийшла стаття, в якій використовувалося слово «жид», у зв’язку з чим «Єдина Росія» висловила невдоволення і звинуватила видання в антисемітизмі.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com