Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Чим займалися школярі 1 жовтня

Минулі вибори подарували несподіваний вихідний українським школярам. За найприблизнішими підрахунками у країні відпочивали понад півмільйона дітей. Оскільки виборчі дільниці в більшості випадків розташовані саме в школах, багато великих міст вирішили скасувати заняття 1 жовтня.

Двори шкіл Києва в понеділок були зовсім порожні. У київському управлінні освіти пояснюють: якщо б не оголосили вихідний, вчителі, які традиційно працюють у виборчкомах, просто засинали б на уроках. А поки вчителі відсипалися, київська дітвора сама себе розважала.

У Дніпропетровську уроки теж скасували, але дітей зайняли екскурсіями. Школярів повели до музеїв, кіно та парків. У цей час школи відмивали від агітаційних плакатів і слідів масової навали виборців.

На Закарпатті підрахунок голосів закінчився о п’ятій ранку. Спеціально не готувалися й нічим дітей не займали. Батьки позаплановим канікулам не здивувалися.

У Запоріжжі з 120 шкіл 1 жовтня працювала лише одна: за законом, у ній просто не можна було розмістити виборчу дільницю, тому що немає приміщень більше 150 метрів. Тому ця школа стала єдиною в місті, де навчальний процес не було перервано. Іншим 60-ти тисячам юних запорожців випав червоний день календаря.

Більшість шкіл перенесли заняття на 27 жовтня, відібравши один день в осінніх канікул.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com