Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Невже МОН вище суду?

Прем’єр-міністрові України
В.Януковичу

 Шановний Вікторе Федоровичу!

Ми неодноразово повідомляли Вас про неправомірні дії, які чинить на посаді міністра освіти і науки С.Ніколаєнко стосовно вищих навчальних закладів недержавної форми власності, передусім Міжрегіональної Академії управління персоналом, у зв’язку з чим за позовами Академії судові органи винесли кілька рішень, якими скасували незаконні накази міністра.

Особливо важливою є постанова Господарського суду Києва від 6 липня 2007 р. у справі №24/735-А, якою зобов’язано Міносвіти і науки видати випускникам Академії 2005/2006 навчального року 4 655 дипломів. Постанова набрала чинності. Суд видав виконавчий лист і направив його сторонам. Попри це, керівництво міністерства продовжує зволікати з видачею дипломів і виконанням судового рішення. Це абсолютно неприпустимо, коли член уряду не виконує рішення судової гілки влади, компрометуючи при цьому і Україну як державу, і її виконавчу гілку влади.

Академія не висувала жодних матеріальних вимог, а лише відстоювала право студентів на отримання заслужених і зароблених серйозною працею дипломів.

Європейський суд з прав людини неодноразово критикував Україну, зокрема за затягування виконання судових рішень і стягував значні суми штрафних санкцій на користь потерпілої сторони.

Враховуючи викладене, абсолютну правомірність вимог Академії і студентів, ми просимо Вас надати сприяння щодо виконання членом уряду С.Ніколаєнком судового рішення, що дасть змогу розрядити певне напруження у суспільстві і забезпечити дотримання конституційних прав громадян України.

Ректор М.Головатий

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com