Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Це керівництво столичної мерії чи єврейської нацменшини?

Таке запитання виникає, коли дивишся на обличчя нових керівників Київської держадміністрації, яких привів з собою до мерії єврей Черновецький. Таке враження, що Черновецький, хоча і юрист, але чи не знає, чи свідомо не виконує вимог Конституції України.

Наприклад, у статті 24 чітко вказано, що не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси та етнічного походження. Однак, схоже, своїх найближчих помічників Черновецький призначив, саме за цими ознаками, тобто осіб лише єврейського походження. Так, першими заступниками Черновецького є Д.Басс та А.Голубченко, а заступником міського голови — секретарем Київради — Олесь Довгий. Ще один, дуже наближений, заступник — Кільчицька Ірена Реонольдівна. Цей же єврейсько-расистський підхід, кажуть, Черновецький застосував і під час підбору керівників підпорядкованих міськраді ЗМІ. Наприклад, «Вечірній Київ», що завжди вирізнявся своєю українськістю, сьогодні за змістом не можна відрізнити від брудних рептильок Рабиновича. Тобто й тут проглядається єврейсько-расистська солідарність. Ну що ж, хай збираються всі до однієї купи, аби було легше їх вимітати, коли прийде час. А він обов’язково прийде.

Вл. інформ.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com