Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Подяка міністру освіти і науки

Міністру освіти і науки України
С.Ніколаєнку

Шановний Станіславе Миколайовичу!

Міжрегіональна Академія управління персоналом, після певної затримки, отримала від Міністерства освіти і науки письмове погодження керівників державних екзаменаційних комісій та можливість проведення випускних екзаменаційних іспитів для старшокурсників.

Щиро дякуючи Вам особисто, Станіславе Миколайовичу, та Вашому заступнику Шинкаруку Василю Дмитровичу за розуміння ситуації, яка склалася навколо МАУП, хочемо ще раз наголосити на такому. Ректорат, багатотисячний колектив МАУП завжди займав і займає принципову, послідовну позицію в боротьбі за формування національної Української держави, за розвиток високої духовності, науки і освіти. Така позиція, зрозуміло, не до вподоби всім, хто далекий від наших національних інтересів і, на жаль, намагається сіяти розбрат, непорозуміння, зокрема в освітянській галузі, за її рахунок.

Висловлюємо велику і небезпідставну надію, що МОН, Ви особисто, Станіславе Миколайовичу, знайдете можливість позитивно вирішити й інші відомі Вам проблеми МАУП, які значною мірою є штучними, надуманими і фактично суперечать інтересам не лише МОН України, а й загалом держави.

Зі свого боку, ми працювали і будемо працювати відповідно до Конституції, чітко дотримуючись законів України про освіту і науку, керуючись відповідними настановами МОН як вищого виконавчого органу держави в галузі освіти і науки. Ми за те, аби співпраця МОН, МАУП та всіх інших навчальних закладів була плідною, доброю та ефективною для України і її народу, бо нам з вами немає чого ділити — Україна для всіх одна.

З повагою Голова Наглядової ради МАУП,
Заслужений працівник освіти України
Г.Щокін

Ректор МАУП,
професор М.Головатий

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com