Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Такий фільм розсварить слов’ян?

Нещодавно по телебаченню показували рекламний ролик про зйомки кінофільму «Тарас Бульба» (кінорежисер — Бортко). Як на мене, цей кінофільм матиме небажані наслідки. Я про кадри з жахливими сценами четвертування і відрубування козацьких голів. Це явно не сприятиме міжнаціональним братнім стосункам слов’янських релігійних конфесій і народів. Нині вдається втримувати міжнаціональні стосунки в рівновазі. І ми повинні це цінувати.

Безумовно, в ту історичну добу було немало жорстокості і насильства. Однак телеглядач стомився від сліз, горя, кровопролиття. Що вони йому дають? І так зростає злочинність серед молоді, яка витрачає марно гроші на перегляд цих жахіть.

Ми, діти війни, на собі відчули жах ворожнечі між народами. Ми мріяли, по закінченні війни жити в мирі і злагоді, не боятися, не ховатися від ворогів. Якщо ж сперечалися між собою і справи доходили до бійки, то дотримувалися неписаного закону: лежачого не б’ють. А нині б’ють гуртом одного, якщо він впаде на землю, то добивають ногами. І такі сцени часто показують на телеекранах. Може, час уже схаменутися?!

Пропоную залучити громадську думку щодо доцільності такої постановки кінофільму «Тарас Бульба» у сенсі тієї шкоди, яку можна завдати міжнаціональним відносинам в Україні.

Б.Матюх,
м. Васильківка Запорізької обл.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com