Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Генпрокура­тура може закрити справу Щербаня...

У Генпрокуратурі під­­готовлено проект постанови про закриття кримінальної справи щодо екс-губернатора Сумщини Володимира Щербаня. Про це повідомив заступник ке­рів­ника прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

«Слідчий підготував проект постанови про закриття кримінальної справи проти Щербаня, але остаточне рішення буде прийнято після заслуховування на оперативній нараді заступника Генпрокурора (Рената Кузьміна) і його доповіді Генпрокурору», — сказав Бойченко. Проте Бойченко не повідомив про підстави для закриття справи.

Як відомо, Щербань обвинувачується у скоєнні низки кримінальних злочинів: здирництво, перевищення посадових повноважень та ін.

Водночас міністр внутрішніх справ Василь Цушко заявив, що екс-мера Одеси Руслана Боделана Інтерпол не розшукував: «Коли ми розібралися, то Боделана немає в пошуку Інтерполу. Це все був піар».

Цушко також додав, що суд призупинив усі справи проти колиш­ньо­го керівника Державного управління справами Ігоря Бакая.

Критикуючи діяль­ність національного бюро Інтерполу, Цушко висловив сум, що «головну увагу цього підрозділу було приділено лише розшуку кількох колишніх українських високопосадовців. Фактично червоні картки виставлено тільки на дві особи, а не на десятки, як було заявлено».

Водночас він зауважив, що «колишній керівник Інтерполу за півтора року з майора став полковником». «Якби не зупинили, був би генералом», — додав Цушко.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com