Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Відповідатиме перед законом

Як ми вже повідомляли, колишній директор Закарпатського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом В.В.Бедь, який одночасно був засновником ряду комерційних структур (деякі з них звинувачувались у наданні незаконної допомоги в перетині кордону громадянами третіх країн), а також головою Закарпатської обласної колегії адвокатів Спілки адвокатів України В.В.Медведчука, при виконані службових обов’язків допустив серйозні зловживання, які завдали великої шкоди інститутові, Академії, їх засновникам і трудовим колективам. Завдячуючи своїм зв’язкам з деякими посадовцями місцевих органів (подейкують, що сам Бедь полюбляє сексуальні збочення, що завжди засуджувалось в українському суспільстві як вкрай аморальні явища), Бедю В.В. вдавалося більше року уникати будь-якої відповідальності за заподіяні правопорушення.

За скаргою акціонерів Академії Генеральна прокуратура України листом від 17 січня 2007 року за № 06/2-7849-07 повідомила, що прокуратура м. Ужгорода після проведеної перевірки факту розкрадання Бедєм і іншими посадовими особами Закарпатського інституту МАУП грошових коштів на суму 1 млн. 716 тис. 805 грн. 15.12.2006 р. порушила кримінальну справу за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України. Для подальшого розслідування справу передано до слідчого відділу прокуратури Закарпатської області. Сподіваємося, той факт, що Бедь В.В. створив і очолив так звану Асоціацію адвокатів України не вплине на повне, всебічне та об’єктивне дослідження обставин справи, злочинців буде викрито і вони понесуть законне покарання і буде забезпечене належне відшкодування заподіяної шкоди, тим більше, що хід досудового слідства контролюється Генеральною прокуратурою України. За повідомленням управління майном міста Ужгорода, пл. Театральна, 5-7, який довгий час, зловживаючи службовим становищем, використовував для власного збагачення Бедь В.В,, визискуючи із Закарпатського інституту МАУП значні грошові суми для начебто оплати суборендованих приміщень і яке намагався особисто привласнити, виставлено для продажу на аукціон.

 Служба безпеки МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com