Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Закономірна перемога МАУП

Ініціатор і натхненник протизаконних нападок на МАУП і на всю систему недержавних вищих навчальних закладів України міністр освіти і науки С.Ніколаєнко вщент програв судову справу Академії.

13 лютого 2007 р. Господарський суд Києва закінчив розгляд судової справи №7/710-А, порушеної за позовом Міжрегіональної Академії управління персоналом проти Міністерства освіти і науки України щодо анулювання ліцензій 26 відокремленим структурним підрозділам (ВСП) Академії.

Рішенням суду позов задоволено у повному обсязі, скасовано рішення Державної акредитаційної комісії України від 26 вересня 2006 р., протокол №62, а також наказ міністра освіти і науки України від 6 жовтня 2006 р. № 2128-л, якими було анульовано ліцензії 26 ВСП Академії. Зокрема визнано незаконним і скасовано пункт про відмову у видачі випускникам Академії дипломів у кількості 4 655 штук.

Заходи із забезпечення позову, ухвалені 20.11.2006 р., діють у повному обсязі до набрання рішенням чинності. Нагадуємо, що цією ухвалою зупинено дію рішення ДАК від 26.09.2006 р. протокол №62, а також наказу від 6.10.2006 р. №2128-л. Крім того, було заборонено оприлюднення будь-яких відомостей, у будь-який спосіб про анулювання ліцензій будь-якими посадовими особами Державної акредитаційної комісії, Міністерства освіти і науки України, їхніми органами та третіми особами.

Вл. інф.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com