Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

МОН програє апеляцію

За позовом Міжрегіональної Академії управління персоналом до Міністерства освіти і науки України про визнання нечинним наказу про анулювання ліцензій п’ятьом відокремленим структурним підрозділам МАУП ухвалою Господарського суду Києва від 18 жовтня 2006 р. в порядку забезпечення адміністративного позову було зупинено дію наказу МОН від 3 травня 2006 р. №1105-л. Міносвіти не погодилося з ухвалою Господарського суду й оскаржило її в Київському апеляційному господарському суді.

Ухвалою від 20 грудня 2006 р. Київський апеляційний господарський суд, розглянувши аргументи апеляційної скарги, відкликання, дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, дійшов висновку, що суд першої інстанції правомірно застосував заходи до забезпечення позову, у зв’язку з чим апеляційну скаргу Міністерства освіти і науки України залишив без задоволення, а ухвалу Господарського суду Києва від 18.10.2006 р. без змін.

25 січня 2007 року мало відбутися засідання Господарського суду Києва у справі за позовом МАУП до МОН щодо скасування наказу про безпідставне анулювання ліцен­зій 26 відокремленим структурним підрозділам Академії. Представники МОН, які свідомо затягують усі справи, порушені МАУП на захист її законних прав, вкотре зірвали засідання, не надавши письмових заперечень на позов, і замість того, щоб чесно визнати незаконність своїх дій і правомірність вимог, висунули ще кілька чергових безглуз­дих вимог Академії, у зв’язку з чим слухання справи перенесено на лютий.

Департамент договірно-правової роботи МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com