Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Яку «галочку» ставить Тацій?

Влітку 2005 року, перебуваючи у Харкові, зустрів знайомого адвоката, який був чомусь сумний, попри сонячний день і загальнолюдське літнє піднесення.

На моє запитання, що з ним таке, той відповів, що має проблеми зі вступом дитини до Харківської національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, оскільки її ректор В.Тацій чекає зняття з посади з дня на день і ніхто не знає, хто замість нього ставитиме «галочку» у документах на прийом студентів для «своїх» людей. А «галочка» потрібна, начебто, для контролю, щоб «гонорар» за вступ не проплив повз ректора.

Все завершилося для мого знайомого добре. В.Тацій залишився на посаді — і він отримав свою «галочку». За неперевіреними даними, така «пташка» коштує п’ятнадцять тисяч зелених.

Так це, чи ні, міг би прояснити В.Тацій, якому слід надати місце в газеті для відповідного кометаря. Було б непогано оприлюднити списки «блатних» студентів юракадемії, щоб народ знав своїх «героїв».

Ця інформація має зацікавити і правоохоронні органи, які, перевіривши відповідні вступні документи, могли б дати відповідь на запитання — що то за «галочка» і скільки вона коштує. Тільки на перевірку треба направляти людей незаангажованих цією Академією, оскільки в завбачливого ректора-комерсанта дуже багато студентів, батьки яких не є чужими в правоохоронних органах, та й не тільки в них.

Активіст Антинаклепницької ліги України

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com