Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Жидівське тавро нардепа Онищука

Нещодавно ми спостерігали за парламентськими виборчими перегонами. Всі партії та їхні окремі представники один поперед одного зі шкіри лізли, переконуючи довірливих виборців, хто з них «найукраїнськіший», хто найбільше любить наш народ і турбуються про нього. А тільки-но депутати останнього скликання опинилися у вимріяних ними кріслах, так одразу й почало виявлятися, хто і що за ними стоїть. За одним — свинячі вуха, за іншим — чортячі роги, а за «нашоукраїнцем» Миколою Онищуком — жидівський семисвічник. На його тлі він хизується на фото з нагоди вручення якоїсь відзнаки за його адвокатську діяльність. Загалом «богообрані» традиційно у різних країнах і в різних сферах діяльності вирізняються особливою «обдарованістю» — передусім щодо премій. Згадати б хоча Нобелівських лауреатів.
Але не в тім річ. Цікаво, чому Онищук до виборів не хизувався на тлі єврейських символів? Треба, аби народ одразу знав, хто є хто. За Кучми хоч якось намагалися приховати, що український парламент — це філія ізраїльського кнесету. Нині ж Ющенко привів до влади спільників, які вже лінуються це приховувати. У такий спосіб «богообрані» в українських органах влади тихою сапою реалізовують юдейську засадничу ідеологічну маячну про світове панування.
На щастя, в Україні ще є здорові сили, спроможні викривати й відслідковувати таких діячів. Відтак щирі українці мають поставити хрест (у переносному розумінні) та семисвічник (у прямому значенні) на нардепі Миколі Онищуку. Відтепер хоч би куди він поперся — це жидівське тавро викриватиме згаданого діяча.
Олександр Наказненко
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com