Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Припинити упереджений підхід до Академії

Міністерство освіти і науки України

Останнім часом з боку Державної інспекції нав­чальних закладів спостерігається намагання незаконним чином продовжити перевірку деяких відокремлених структурних підрозділів Академії без достатніх на те обгрунтувань і підстав.

Ми неодноразово вимагали припинити упереджений підхід до діяльності Академії, зловмисне ігнорування чинного законодавства під час проведення перевірок, в результаті яких приймаються незаконні рішення про їх ліквідацію.

Ухвалами Господарського суду Києва від 18 жовт­ня 2006 р. у справі № 24/734-А; від 20 листопада 2006 р. у справі № 7/710-А призупинено дію наказів Міносвіти від 03.05.2006 р. № 1105-л; від 06.10.2006 р. у справі № 2128-л і заборонено працівникам МОН поширювати будь-яку інформацію щодо анулювання ліцензій до вирішення справи по суті.

Незважаючи на цю заборону, міністр С.Ніколаєнко продовжує коментувати рішення ДАК, свої накази і дію Господарського суду Києва про анулювання ліцензій відокремленим структурним підрозділам МАУП, негативно висвітлює діяльність Академії, робить це, як завжди, злостиво, упереджено і безпідставно, що може призвести до притягнення його не тільки до ци­вільно-правової, адміністративної чи матеріальної, а й до кримінально-правової відповідальності.

Враховуючи викладене вище, вимагаємо припинити будь-які незаконні дії, які зачіпають наші законні права та інтереси, задовольнити всі наш вимоги, оскільки вони і фактично, і юридично є законними і повністю обгрунтованими.

Ректор М.Головатий

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com