Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Бандитські методи чільників МОН

Як ми повідомляли, заступник міністра освіти і науки України, М.Степко 27 жовтня ц.р. на нараді ректорів ВНЗ Харківського регіону закликав всіх на «священну» боротьбу з Міжрегіональною Академією управління персоналом, обіцяючи за це всілякі милості від міністерства. Промову М.Степка було застенографовано деякими учасниками зібрання, оприлюднено в засобах масової інформації і направлено до правоохоронних органів.

Відчуваючи можливу серйозну відповідальність за безвідповідальні ви­словлювання, як нам стало відомо, М.Степко і С.Ніколаєнко начебто підбирають групу з лояльних 12 ректорів Харківських ВНЗ задля спростування тексту стенограми. Чому саме 12, а не, скажімо, 10 чи 15? Можливо, здійснюють пошук прихильників за якимись особливими чиновницькими критеріями? Наскільки нам відомо, всі ректори, які були присутні на зібранні, критично сприйняли виступ М.Степка, і жоден не підтримав його заклики щодо знищення МАУП та її філій.

Сам М.Степко кілька разів коментував стенограму, починаючи словами: «я такого не говорив», «я сказав те-то і те-то». Але чомусь щоразу його коментар звучить по-різному. Чи то Михайло Филимонович забув, що казав, чи свідомо заплутує ситуацію, щоб не дізналися всієї правди.

Те, що С.Ніколаєнко і М.Степко можуть піти на фальсифікацію будь-яких подій і фактів — не дивно. Ми про це багато писали і повідомляли в правоохоронні органи. Питання стоїть так: чи знайдуться ректори, готові підписати вочевидь неправдиву інформацію і підтримати чиновників, які скомпрометували себе не тільки як противники недержавної системи освіти, а й як недоброзичливці всієї укра­їн­ської освіти, що склалася і зарекомендувала себе за роки незалежності як великий позитив громадянського суспільства не тільки в Україні , а й у світі.

Сподіваємося, керівники ВНЗ законослухняні люди і не підтримають бандитських методів керів­ництва освітою, які демонструють окремі чільники МОН, очолювані головним освітянським правопорушником С.Ніколаєнком.

В.Короткін,
секретар Наглядової ради МАУП 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com