Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

РАХУНКОВА ПАЛАТА ОБВИНУВАЧУЄ

Рахункова палата заявляє про неналежне виконання Міністерством освіти і науки державної програми розвитку юридичної освіти на 2001– 2005 роки.

«Внаслідок незабезпечення Міністерством освіти і науки виконання своїх функцій центрального органу виконавчої влади з реалізації державної політики в сфері юридичної освіти основна мета програми не виконана» — йдеться в повідомленні Рахункової палати.

За даними Рахункової палати, проведена 2006 року перевірка ефективності використання коштів держбюджету на підготовку фахівців-юристів показала, що вищими навчальними закладами третього та четвертого рівнів акредитації з порушенням використано 107,3 млн гривень.

За висновками аудиторів Рахункової палати, неналежне виконання державної програми призвело до перенасичення ринку кадрами низької кваліфікації з юридичною освітою, що готуються державними ВНЗ.

Рахункова палата направила дані про результати перевірки до Верховної Ради, Кабінету Міністрів, Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ.

Зазначимо, Рахункова палата є підлеглим Верховній Раді інститутом фінансово-економічного контролю за використанням коштів держбюджету.

За повідомленнями ЗМІ

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com