Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПРО ТЕ, ЩО ТУРБУЄ

Побачив світ липневий номер часопису «Персонал». Як завжди, матеріали, розміщені в ньому, висвітлюють різні проблеми суспільно-політичного життя.

Персонал 7/2006Поняття «Четверта світова війна» це не данина моді, а жорстка реальність. Саме це питання стало темою V Всесвітньої наукової конференції, яка пройшла у Міжрегіональній академії управління персоналу. На конференції з доповідями виступили відомі наукові, політичні та громадські діячі України і закордону, а також представники дипломатичного корпусу.

Про споконвічний геноцид українців цілеспрямовано замовчується, а увесь світ дивується, що вони й досі живуть на своїй землі. «Є всі підстави говорити про перманентну світову війну проти українців і панування над Україною», – такий висновок зробив учасник конференції професор філософії та політології Григорій Мусієнко.  

Скільки існує людство, стільки існує інформаційна агресія. Про це пишеться ще в Біблії. Особливість телебачення, яке з’явилося в середині минулого століття, полягає в тому, що за його допомогою можна створити людину юрби, про яку стільки говорили в попередньому XIX столітті. Потужний вплив інформаційної агресії у всіх сферах і класах нині стали безпрецедентними. Про це стверджує кандидат фізико-математичних наук з Білорусії Володимир Мироненко.

У рубриці «Економіка і політика» перший заступник голови Міжнародної Конфедерації творчих об’єднань вчителів Ярослав Береговий стверджує, що головними причинами нескінченного економічного, соціального та культурного занепаду, який сьогодні охопив Україну, є суто духовно-моральні причини. У листі президента Ісламської Республіки Іран Махмуда Ахмаді Неджада до президента США Джорджа Буша відмічається, що міжнародні заходи, спрямовані на протистояння зброї масового знищення, слід подавати всебічно, прозоро та без застосування подвійних стандартів. Інакше не можна очікувати, що договір про непоширення ядерної зброї збереже чинність.

У рубриці «Пізнавальні бесіди» Віктор Петровський, активіст наукового товариства ім. Сергія Подолинського, описує процес виникнення й якісної зміни грошової системи як такої. Робиться акцент на необхідності проведення у світі грошової, земельної та податкової реформ.

У рубриці «Дискусійна трибуна» надається закінчення матеріалу доктора технічних наук Геннадія Сіткарьова про вічну дилему добра і зла, Бога та сатани.

У рубриці «Менеджмент і бізнес» заступник директора Інституту культурологічних та етнополітичних досліджень МАУП Тарас Полковенко висвітлює тему формування лідера та його трансформацію в сучасному соціокультурному просторі.

Рубрика «Персонал-дайджест» розповідає історію компанії Crane&Co, яка займається виготовленням паперу, на якому друкується національна валюта США.

І на останок, в традиційній рубриці «Новини Академії» читачі можуть дізнатися  про останні події в МАУП.       

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com