Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЗВИЧАЙНА ПРОВОКАЦІЯ, або Престижна професія — «борець з антисемітизмом»

У книжці Едуарда Ходоса «Бригада Хабада, або Хіба ревуть жиди, як ясла повні?» проводиться аналітичне дослідження діяльності цієї одіозної організації. Хабад автор називає «юдо-нацистська ультраортодоксальна секта»

Чорні шляпи, лапсердаки і бороди хабадистів часто плутають з іншими юдейськими течіями.

Хабад виник внаслідок Хмельниччини, за твердженням його ідеологів, як реакція на переслідування євреїв. На початку 1930-х років Йосип Сталін вислав Хабад за межі СРСР як фашистську сек-ту (при цьому традиційний юдаїзм продовжував існу-вання на радянській території). Перед початком Другої світової війни очільника Хабаду з Польщі через територію гітлерівської Німеччини та Голландію відправили до США. Відтак з 1940 року штаб-квартира цієї секти знаходиться в Нью-Йорку. З настанням «перестройки» Хабад повернувся до СРСР.

Нині Хабад «кришує» основну частину єврейських організацій на пострадянських теренах, підім’явши під себе існуючі та створивши чимало нових. Через що хабадисти повсякчас виступають від імені всього єврейства, проповідуючи зверхність цієї нації над іншими, а своєї секти над євреями. Щось на зразок «пролетаріат найсвідоміша частина населення, а партія більшовиків найвище вираження свідомості пролетаріату». Особливо цікаво, що в Росії резиденцією Хабаду стала Москва, а в Україні Дніпропетровськ. Така собі наша «тіньова столиця», звідки походженням президент, що 10 з неповних 15 років незалежності правив Україною. А також кілька прем’єрів у тім числі два останні, поставлені «помаранчевою» владою.

Найцікавішим видається те, що Хабад чомусь (?) вирішили не знищувати ні сталінський, ні гітлерівський тоталітарні режими. Це при тому, що винищу-валися все, що йшло в розріз з «головною ідеологією». Убивали десятками й сотнями тисяч за національними ознаками (у тім числі і євреїв). А хабадистів, наче міну уповільненої дії, один тоталітарний режим «дарував» іншому перед тим, як розпочати з ним війну. У середині вісімдесятих років минулого століття підкинули в СРСР, аби мирними засобами добити «ослабленого монстра». Бо ж провокатори за будь-якого політичного режиму та соціального устрою — провокатори.

За своєю суттю Хабад видається такою собі професіональною провокативною структурою. Для порівняння: у нас є свій український «хабад», який невтомно й провокативно спекулює на українській національній ідеї. Спочатку йде набір красивих фраз і промов про порятунок нації, самохизування з трибун та телеекранів з претензіями на харизму та статус загальнонаціональної месії. Публічне клацання зубами, як імітація брязкання зброї. Все це поступово переходить у нарвано-нервове підігравання олігархічним кланам (та їхнім представникам), які перекупили розкручений бренд. Далі все це переходить у вертеп з ряд-женими історичними персонажами, «броньовиками», «політв’язнями», технологічними кандидатами и традиційними «нуль цілих, хрін десятих» на чергових виборах. Відтак звичайні українці дають зрозуміти, наскільки далекі від них такі діячі. Десь так, як Хабад від простих євреїв.

Втім, віддамо належне жидівському Хабаду, за розміром, обсягом діяльності, моральністю (точніше її відсутністю) він значно перевищує український. Воно й зрозуміло, зважаючи на давню історію першого. Представники «кришованих» Хабадом єврейських організацій, беручи на себе відповідальність виступати від імені всіх євреїв України, задля досягнення корисливої мети ладні спекулювати будь на чому, в тім числі на гнобителях єврейства. Так спочатку вони фінансують друк в Україні гітлерівського твору «Майн Кампф» («Моя боротьба»). Потім здіймають хай про утиски та переслідування євреїв. Після чого збирають дивіденди від «боротьби з антисемітизмом», яка перетворилася на «публічну і добре оплачувану професію». З огляду на це, дуже промовистим видається підзаголовок книжки Едуарда Ходоса «Хіба ревуть жиди, як ясла повні?», з якої читачі можуть дізнатися в деталях, фактах, документах і прізвищах про діяльність поборників єврейської «богообраності».

Олександр НАКАЗНЕНКО
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com