Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

З "ПЕРСОНАЛОМ" ІСТОРІЯ СТАЄ ЗРОЗУМІЛОЮ

Недавно побачив світ черговий, березневий, випуск журналу інтелектуальної еліти «Персонал».

Відкриває весняний номер інтерв’ю з головою Української Консервативної партії Георгієм Щокіним, де президент МАУП вказує на  основні помилки Віктора Ющенка, розповідає про своє бачення майбутньої української влади, визначає основне завдання консерваторів — захист і розвиток української нації.

Рубрика «Економіка і політика» завершує серію публікацій дослідження Юрія Бондаря «Поле битви — інформаційний простір». Професор Микола Сенченко у статті «Підготовка війни з Іраном — новий етап «демократизації» Близького Сходу» стверджує, що нині США розпочали інформаційно-психологічну підготовку до війни з Іраном.  Вчений детально описує причини цієї критичної ситуації, аналізуючи політичне й економічне становище цих двох країн, а також військовий потенціал агресора (ним виступає Ізраїль, маючи за союзника США) та самих іранців. За словами автора, передбачається навіть застосування проти «непокірних» ядерної зброї. Про передісторію «глобалізації» розповідає кандидат фізико-математичних наук Микола Кравчук.

«Пізнавальні бесіди» розкажуть про «Страшну дійсність ХХ століття» — звіряче вбивство євреями тринадцятилітнього православного хлопчика Андрія Ющинського. У цій же рубриці — закінчення історичної розвідки Олега Платонова про Бернський процес.

Рубрику «Полеміка» представлено працею Олександра Потоки, в якій автор викриває й аргументованими фактами руйнує брехливу романовську концепцію походження Росії, за якою московитів представили стародавнім слов’янським етносом, залишивши українцям другорядну, принизливу назву малорусів. Таку «історію» російські школярі вивчають і досі. Про роль церкви й держави в ідеології чорносотенних партій Росії початку ХХ століття — у матеріалі кандидата історичних наук Ігоря Омельянчука.

У рубриці «Менеджмент і бізнес» Валентина Опанасюк розповість про формування інститутів державної влади за часів Богдана Хмельницького, Олег Агарков — про концепцію «інтелектуального капіталу державного управління», Ольга Бродська — про програму лояльності, застосування якої допоможе підприємству досягти успіхів у боротьбі за клієнта.

А «Новини Академії» ознайомлять читачів з культурними і науковими заходами, що відбулися в МАУП.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com