Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПОКЛАСТИ КРАЙ ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСТВА!

Про це заявив на зустрічі з журналістами голова Української Консервативної партії Георгій Щокін

Прес-конференція відбулася 17 лютого у Львові напередодні регіонального Форуму національно-патріотичних сил.  Звертаючись до представників центральних та регіональних мас-медіа, голова УКП зазначив, що він та його колеги з першої п’ятірки виборчого списку УКП приїхали до «другої столиці» нашої великої України, аби розповісти, з чим партія йде на парламентські перегони, про те, що головна мета партії — розбудова Української України, де пануватиме українська мова, українська влада, український виробник та споконвічна українська культура.

Важливо також, вважає лідер українських консерваторів, якомога ширше донести саму ідею новочасного українського консерватизму. Якщо комуно-соціалісти орієнтуються на Росію, а доморощені ліберали на Америку, то консерватори-традиціоналісти — тільки на Україну, на україноцентризм. Українські консерватори переконані, що єдиний господар Української Держави — Українська титульна нація, і тому влада має бути представлена переважно  українцями. Земля, надра, інші природні ресурси України, стратегічні підприємства, загальнодержавні засоби масової інформації мають належати Українській нації.

«Нині ж, згідно з оприлюдненими даними, - сказав Георгій Щокін, - майже половина парламенту та інших владних структур заповнені представниками єврейської меншини, всі найбагатші люди нинішньої України — переважно євреї, яким належать найбільші підприємства та загальнодержавні телеканали. У результаті такого жахливого пограбування України чисельність українства зменшується щорічно на півмільйона осіб. Цьому черговому геноциду українства треба покласти край!»

Власне, для цього й створена Українська Консервативна партія, абсолютну більшість якої становлять українці і яка не має у своїх лавах чужинських олігархів, нардепів чи урядовців. Презентуючи журналістам своїх колег-консерваторів з першої п’ятірки виборчого списку УКП, які приїхали на своєрідні оглядини до Львова, лідер УКП зазначив: «По суті, перед вами — українські камікадзе, які мають ім’я, пристойну роботу, дружин, дітей та онуків, але виступили проти чужинського засилля і прагнуть розбудови Української України. І ми віримо, що це неодмінно станеться».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com