Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НАЦІОНАЛЬНОСТІ НЕМАЄ, А КОМІТЕТ — ІСНУЄ?

Президентові України В.А. ЮЩЕНКУ Прем'єр-міністрові України Ю.В.ТИМОШЕНКО

Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!
Вельмишановна Юліє Володимирівно!

      Згідно з чинними нормативними актами, в Україні не існує національності як нормативної категорії. Ця етнічна ознака людини вилучена і з паспорта громадянина України, і зі свідоцтва про народження дитини.
Оскільки держава не визнає нормативного поняття національності, то, цілком закономірно, відпадає необхідність в існуванні і функціонуванні Державного комітету у справах національностей і міграції, який до того ж має дуже широкі, нічим не обгрунтовані повноваження, і на його утримання держава виділяє значні бюджетні кошти, які стягуються з платників податків.
      Крім того, за період керівництва Г.Москаля і В.Вороніна Комітетом ця установа перетворилася на центр українофобії, ук-раїножерства і розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Комітет став фактично рупором одіозних ортодоксальних, екстремістських сил, які представ-ляють невелику частину національної меншини, яка становить менше 0,2 відсотка населення України.
      Держкомнацміграції, який повинен бути поза політикою, активно працював під час виборів президента України тільки на одну політичну силу, яка представляла провладно-го кандидата. Голова Комітету Г.Москаль злочин-но, всупереч чинному законодавству, разом з кримінальним злочинцем В.Рабиновичем і незаконно діючим в Україні, так званим Міжнародним антифашистським комітетом ініціював закриття найма-совішої, єдиної тиражної україномовної опозиційної газети «Сільські вісті», яка зробила великий вклад у справу перемоги Національної Української революції.
      Оскільки держава відмовилася ідентифікувати своїх громадян за етнічною, національною ознакою, цю функцію, логічно, мають виконувати у добровільному порядку асоціації й об'єднання відповідних національних меншин, які можуть дієвіше представляти інтереси своїх членів перед державою і її органами. Функції з міграційних питань можуть бути передані іншому державному органу.

      Враховуючи викладене, вважаємо за необхідне:
1)   Ліквідувати як зайву державну структуру Держкомнацміграції України;
2)  Притягти колишнього   голову   Комітету Г.Москаля  і нинішнього в.о. голови Комітету В.Вороніна до  кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, яке вони здійснювали протягом січня — листопада 2004 року.

З повагою

Генеральний секретар ВГПО «Український вибір» М.І.ДРОБНОХОД

Президент ВГО «Антинаклепницька ліга України» М.І.СЕНЧЕНКО

Голова Федерації патріотичних видань В.В.ЯРЕМЕНКО

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com