Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

КУЧМІСТИ ЗНОВУ ПРИ ВЛАДІ?

  

 

Міністрам внутрішніх справ,

Генеральним прокурорам,

Керівникам служб безпеки країн Євросоюзу та СНД

 

Повідомляємо, що в лютому 2005 року заступником міністра внутрішніх справ України – начальником кримінальної міліції - призначено генерала Геннадія Москаля. До цього Москаль обіймав посади начальника управлінь внутрішніх справ Чернівецької, Дніпропетровської, Закарпатської областей та Кримської автономії, а також голови держадміністрації Закарпатської області та голови Державного комітету України у справах національностей і міграції.

Г. Москаль відомий як багаторічний відданий прислужник злочинного режиму колишнього президента Л.Кучми та глави його адміністрації В.Медведчука. Як повідомляють сьогодні колишні співробітники МВС України, хабарі за посади начальників обласних управлінь внутрішніх справ і голів облдержадміністрацій сягали за часів цього антинародного режиму кількасот тисяч доларів, що свідчить про корумпованість Москаля – колишнього начальника кількох міліцейських управлінь та колишнього губернатора.

Під час перебування Москаля на посаді голови держадміністрації Закарпатської області ця прикордонна область України перетворилася на вотчину політичної партії Медведчука, де розквітли бандитизм і корупція, що згодом призвели до скандально відомих дій криміналітету під час виборів мера Мукачевого.

На посаді голови Держкомнацміграції України Москаль перетворив цю державну установу на центр ксенофобії, міжетнічних провокацій та тиску на національні меншини України з метою підтримки ставленика Кучми – Медведчука - під час останніх президентських виборів. Ці дії сприяли штучному розпалюванню міжнаціональної та міжрегіональної ворожнечі, поширенню антизаконних сепаратистських настроїв, що є державним злочином у кожній країні світу.

За даними деяких народних депутатів України, Москаль є надзвичайно багатою людиною, власником великих об’єктів, які оформлені на підставних осіб і які Москаль, як держслужбовець, ніколи не міг придбати законним шляхом.

Діяльність Москаля багато років пов’язана з відомим кримінальним злочинцем Вадимом Рабиновичем, якого засоби масової інформації Європи, Росії, США, України та інших країн звинувачують у замовних вбивствах, торгівлі наркотиками, протизаконному продажу зброї, у різноманітних злочинних махінаціях та аферах. Тобто мова йде про організовану міжнародну злочинність, яка підтримується державними корупціонерами.

З огляду на те, що наші звернення до керівництва держави залишилися без відповіді, а новий міністр внутрішніх справ України Ю.Луценко став, по суті, на шлях захисту свого заступника Москаля, просимо вас, керівників правоохоронних органів країн СНД та  Євросоюзу:

а) затримати при появі на території ваших країн Геннадія Москаля та Вадима Рабиновича -  як підозрюваних у скоєнні злочинів;

б) передати Г. Москаля та В. Рабиновича в Інтерпол або провести власне незалежне розслідування їхньої діяльності в Україні, де вони небезпідставно підозрюються у протизаконних діях та участі в міжнародній організованій злочинності;

в) повідомити міжнародну громадськість про результати цього розслідування.

 

З повагою: 

Голова Всеукраїнського об’єднання

«Український вибір», професор

  Г.Щокін

Голова Антинаклепницької                           

Ліги України, професор 

   М.Сенченко

Народний депутат України,

Голова Всеукраїнського об’єднання  «Свобода»

 О.Тягнибок

                                                                                                                                                 

 

                                                                                                                                               

 

 

                                                                                                          

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com