Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

База на місяці?

NASА розробляє програму повернення на місяць і має намір побудувати там місячну базу.

«Нам хотілося б повернутися на місяць і залишитися там на дуже довгий час», — заявив директор програми пілотованих космічних польотів NASA в Росії Майкл Сербер, виступаючи з доповіддю на Міжнародному аерокосмічному конгресі у Москві, пише korrespondent.net

Сорбер також зазначив, що нині Міжнародна космічна станція залишається основним космічним комплексом, який як мінімум до 2020 року дозволить відпрацьовувати технології для наступного польоту на Місяць, Марс і його супутники.

«Потрібно продовжити роботи на МКС, але треба прагнути далі. Не дивлячись на те, що здавалося, монтаж МКС завершений, виявилось, що це безперервний процес, оскільки кожна з країн постійно вводить до складу станції щось нове. Крім того, планується дооснастити МКС додатковими модулями», — сказав Сербер.

Втім, представник NASA підкреслив, що агентство не планує зупинятися на освоєнні Місяця і рухатиметься далі в освоєнні планет Сонячної системи. Вчені вважають, що Марс є єдиною придатною для колонізації планетою в нашій Сонячні системі.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com