Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Привітання

Представник Президента України

у Верховній Раді України

ВІТАННЯ

науково-педагогічному колективу, студентам та аспірантам Міжрегіональної академії управління персоналом з Днем знань

В цей урочистий день вітаю вас з всенародним святом усіх, хто прагне до знань, до відкриття світу науки, творчих пошуків та інновацій.

У стінах вашого навчального закладу розташована Країна знань, в якій кожен здібний студент за допомогою мудрих і чуйних педагогів опановує свій фах та отримує путівку в майбутнє успішне життя.

Саме ваша академія як один провідних вузів крани є надійною опорою вітчизняної системи вищої освіти та законодавцем мод у сучасній педагогічній і науковій діяльності.

Студентам першого курсу у ці хвилюючі миті бажаю енергії і цілеспрямованості в опануванні обраного фаху. Нехай з першого навчального дня для вас відкривається яскравий світ високих знань і спрага до них ніколи не вгамується!

Вітаючи з початком навчального року, бажаю всім подальших звершень у навчальній та професійній діяльності, міцного здоров’я, невичерпної енергії та творчої наснаги!

З повагою Представник Президента України у Верховній Раді України, народний депутат України Ю.Мірошниченко

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com