Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ

Днями у МАУП відбувся урочистий випуск студентів Деснянського економіко-правового технікуму. Під звуки Гаудеамусу до зали увійшли члени почесної президії: ректор МАУП Анатолій Подоляка, директор технікуму Ганна Левадна, викладачі та методисти технікуму. Традиційно урочисті збори відкрив гімн України.

На початку зборів до випускників звернувся ректор МАУП Анатолій Подоляка: „Навчання у технікумі стало вашими першими кроками дорослого життя, тут ви вперше зустрілися з проблемами – іспитами, заліками, рубіжними атестаціями – які долали разом з викладачами і методистами, ці проблеми вас загартували і підготували до майбутнього навчання у вищому навчальному закладі. Ми пишаємося вами – нашими випускниками, і я бажаю вам успіхів і всього найкращого у ваших подальших кроках”.

Зі словами привітання звернулася до своїх вихованців директор Деснянського економіко-правового технікуму при МАУП Ганна Левадна. „За дев’ять років свого існування ми випустили понад тисячу випускників. Ми випускаємо вас з гордістю, бо ви маєте значну базу знань, здобутих у нашому технікумі. Сьогодні я вітаю вас з цим зворушливим святом, ми будемо радіти вашим досягненням у здобутті вищої освіти”.

Випускники, що здобули спеціальності „Фінанси і кредит”, „Соціальна робота”, „Організація виробництва” та „Правознавство”, отримали цього дня дипломи молодшого спеціаліста. Частина з цих молодих фахівців продовжить здобувати освіту в інститутах Академії.

Вітаємо випускників і бажаємо подальших успіхів у навчанні!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com