Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Новорічний випуск в Інституті права

На свято Старого Нового року у в Інституті права Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся випуск у світ освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавр та спеціаліст.

 Кафедри інституту, де працюють досвідчені викладачі, знавці своєї справи, випустили на ринок праці якісних фахівців юридичної галузі.

До складу почесної президії урочистих зборів увійшли: проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету, директор Інституту права імені князя Володимира Великого, доктор юридичних наук Микола Несторович Курко, завідувач кафедри фінансового та банківського права, кандидат юридичних наук, доцент Кирило Володимир Муравйов, доцент кафедри правоохоронної діяльності, кандидат юридичних наук Лариса Володимирівна Сорока, заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ірина Олександрівна Шашкова-Журавель. Вела урочисті збори доцент кафедри історії та теорії держави і права, кандидат історичних наук Катерина Сергіївна Лісова.

Урочисте свято розпочалося з гімну України та вітального слова проректора з навчально-методичної роботи Миколи Курка: «Сьогодні в Академії визначна подія — ви отримуєте дипломи. Хочу сказати, що професія юриста, як і професія лікаря забов’язує на постійне навчання та вдосконалення своїх знань. Слідкуйте за усіма нововведеннями у законодавстві країни, аби у вашій практиці було якомога менше помилок». Микола Несторович побажав усім випускникам, щоб вони не втрачали зв’язку з рідним вузом та запросив усіх продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі.

Усіх присутніх з таким урочистим моментом привітав завідувач кафедри фінансового та банківського права Кирило Муравйов: «Мені дуже приємно звертатися до вас, шановні колеги. Я думаю, що ви ще не до кінця усвідомили, що здобули диплом юриста, але переконаний, що з  часом, ви будете все більше радіти від цього». Кирило Володимирович зауважив, що професія юриста не має верхньої планки вдосконалення і закликав усіх випускників до постійного професійного розвитку. 

Після теплих слів членів президії, Микола Несторович вручив усім винуватцям свята омріяні дипломи.

Своїми враженнями від свята та планами на майбутнє поділилися випускниці Інституту права Людмила Барчук та Олена Кирій: “Нас перехоплюють неймовірні емоції з приводу випуску. Ми дуже довго йшли до цієї мети і щасливі, що довгоочікувані дипломи у наших руках. Після закінчення магістратури плануємо працювати за спеціальністю, тому що стати юристами та адвокатами — це є наша мрія».

Усі випускники, майбутні юристи, отримали свої путівки в успішне  професійне майбутнє. Бажаємо їм подальшого кар’єрного та особистісного розвитку у сфері їхньої діяльності.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com