Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Вчитися і творити

Міжрегіональна Академія управління персоналом — це місце, де студентство проявляє себе не тільки у сфері навчання, але і розвивається в творчому плані.

Однією з таких особистостей є студент третього курсу Інституту соціальних наук та самоврядування, молодий музикант та співак Хосейн Мірзаголі, який вдало поєднує процес навчання та створення музики його душі, яка заворожує з перших звуків гітари.

Молодий митець розказав нам про своє навчання в Академії та творчу реалізацію.

— Розкажи, будь ласка, що вплинуло на твій вибір  МАУП, як свого навчального закладу?

— МАУП мені порадили друзі. Багато знайомих навчається в цьому закладі і розказували про хороший рівень професійної підготовки та помірні ціни за навчання.

— Які були твої перші враження від Академії?

— В першу чергу, дуже сподобалося те, що тут навколо природа, красиві парки, алеї. Добре організовано навчання, студентське містечко та дозвілля. Люди, які тут навчаються та працюють, дуже хороші, завжди порадять та  допоможуть у будь-якій ситуації.

— Чому ти обрав спеціальність «Соціологія»?

— Обрав саме цю професію,  бо хотів знати більше про суспільство, в якому я живу та спілкуюсь. Мені дуже цікаво дізнаватися про людей, розуміти їх. Спочатку я обрав спеціалізацію «Менеджмент туризму та готельного бізнесу», але за два тижні зрозумів, що це не моє, і перейшов на соціологію.

— Чи є в Академії викладач та дисципліна, які тебе найбільш за все зацікавили?

— Усі викладачі в нашому інституті професіонали своєї справи, які завжди цікаво подають матеріал. Вміють знайти індивідуальний підхід до кожного студента. Дуже подобається вивчати соціологію, філософію, психологію. За допомогою цих предметів я більше дізнаюсь про життя, людей і розумію їх краще. Це допомагає у житті та у живому спілкуванні.

— МАУП допомогла тобі знайти тут хороших друзів?

— Для мене друг — це та людина, якій я можу розказати про свої внутрішні переживання, проблеми, цікаві новини та життєві моменти,  який завжди підтримає як в скрутну, так і в радісну хвилину. Друзі як ковток свіжого повітря, завжди надихають на творчість. В МАУП я зустрів Олександра Кавуна, який працює фотографом у прес-службі Академії. Він фотографує важливі моменти мого життя, залишаючи їх на згадку у вигляді фотографій. Музика допомогла мені знайти однодумця та друга в обличчі Михаїла Мелкумяна, студента МАУП. Разом ми створюємо музику, часто граємо на гітарі та багато спілкуємося. Стелла Гусейнова, золотий голос Академії, також є моїм другом. Разом з нею ми заспівали та записали мою нову пісню «Горький сон».

— Ти активно береш участь в багатьох конкурсах та святкових заходах Академії. Ти граєш на гітарі,  співаєш як авторські композиції, так і пісні відомих музикантів. Як це впливає на тебе та твій творчий розвиток?

— Музика — це такий інструмент, за допомогою якого можна подарувати багато хороших емоцій. Навіть, якщо пісня не весела, все одно музика викликає в людині  з глибин її душі тільки найкраще. МАУП дає студентам не тільки хороші знання, але і влаштовує різні творчі вечори, де можна відпочити душею, подивитися та послухати творчу молодь Академії.

Організації студентського дозвілля потрібно завдячувати проректору Людмилі Федорівні Біжик. Вона  розуміє студента, цінує творчість та митця, завжди допоможе кожному студенту, хто до неї звернеться  від чистої душі.

Особлива подяка провідному фахівцю з виховної роботи Ірині Миколаївні Гречухіній за те, що вона познайомила мене з Академією та завжди мені допомагає.   Українською мамою для мене стала комендант нашого гуртожитку Тетяна Іванівна Ткаченко. Це особлива людина, яка завжди підтримає мене в будь-який момент мого життя.

— Що для тебе музика?

— Кожен звук — це для мене музика. На мій погляд, музика є в усьому — порив вітру, політ бджілок або літака. І коли ця  музика зливається в гармонійному звучанні утворюється пісня. Можна сказати, життя — це музика. Головне вміти її чути.

— Як давно ти займаєшся музикою? І які музиканти та музика тебе надихають?

— Найперша група, яка залишила свій слід у моїй пам’яті та вплинула на теперішню творчість, була і залишається група Pink Floyd. Я дуже люблю філософію в їхніх текстах. Я зовсім не думав, що стану музикантом. Коли я купив гітару, музика спочатку була як хобі. Серйозно займатися співом почав  років 10 тому. Це захоплення переросло у сенс мого життя. І я можу сказати, що музика — це моя пристрасть, якою я живу.

Музика — це поштовх для того, щоб замислитися над життям, подумати, зробити якісь висновки, стати кращим та добрішим. Люблю слухати групу Beatles, Bob Dylan, Queen,John Lennon та інші. У них дуже цікаві та корисні для душевного аналізу слова, прекрасна музика. Я вважаю, що за допомогою музики та тексту пісні можна донести до людей дуже важливі  речі, надихнути, позитивно вплинути чи змінити життя кожної людини, у якої відкрите та світле серце.

— Ти коли-небудь брав участь у кастингах в різних телешоу?

— Мене запрошували вдома, в Ірані та в Німеччині пройти різні кастинги. Але вважаю, що в шоу  немає місця для творчості, а для мене головне творчість та музика. А хто захоче дізнатися про мене більше, нехай послухає мої пісні. Я співаю про те, що відбувається в моїй душі та навколо мене.

— Після закінчення навчання чим збираєшся займатися?

— Чесно кажучи, я не знаю, що буде завтра, як я можу планувати, що буде за рік. Можливо, залишусь в Україні, а можливо, поїду до Європи. Я залишаю вибір за різними шляхами реалізації себе в цьому світі. Знаю одне, що музика — це моє теперішнє і майбутнє, це те, чим я дихаю та живу. За все, що я мав та маю, я завдячую своїм батькам, яких дуже люблю. Люди, природа, соціологія  допомагає Хосейну розуміти це життя, про яке він пише у своїх піснях. Він передає красу сьогодення словами своєї музики, даруючи відкритим серцям ковток щастя та трьоххвилинне єднання з усім світом.

Побажаємо Хосейну натхнення й надалі створювати музику, яка  відкриває душі назустріч справжньому та вічному.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com