Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Потерпає світовий жандарм

Сполучені Штати більше не зможуть вести дві війни одночасно. Пентагону урізають фінансування.

Міністерство оборони США готує план зі скорочення витрат на фінансування бойових частин. Це рішення ухвалене з метою скорочення дефіциту бюджету країни.

Як заявив начальник штабу Сухопутних військ генерал Раймонд Одієрно, після скорочення армія США повністю втратить можливість вести два конвенціо­нальних (з використанням звичайного озброєння) конфлікти одночасно.

У зв’язку зі скороченням фінансування бойових частин, «президент США Барак Обама і чиновники більше не зможуть спекулювати на тривалих військових конфліктах», пишуть ЗМІ.

Зокрема, новий план передбачає програму урізання військових витрат на 450 млрд доларів протягом наступних 10 років.

При цьому генерал зазначив, що якщо конгрес не знайде інших джерел покриття бюджетного дефіциту, то в подальшому витрати військового відомства знову можуть бути переглянуті в бік зниження.

Раніше в Пентагоні озвучували намір скоротити до 2016 року до 50 тисяч представників особового складу Сухопутних військ, довівши їх кількість до 520 тисяч військовослужбовців.

Нагадаємо, за даними підрахунків експертів, військові конфлікти, в яких США взяли участь з часу терактів 11 вересня 2001 року, призвели до загибелі як мінімум 225 тисяч людей і коштували не менше 3,7 трильйона доларів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com