Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

У нас захищені лише пенсіонери

Близько чверті всього населення України живе за межею бідності. Причому самі малозабезпечені — сім’ї з дітьми до трьох років становлять 35,2% бідного населення країни.

На другому місці за рівнем бідності перебувають сім’ї з дітьми та особами працездатного віку: бідною вважається практично кожна третя сім’я. Про це повідомила заступник директора інституту соцдосліджень НАН України Олена Макарова.

«Незважаючи на численні підвищення допомоги при народжуваності дитини, кількість бідних сімей з маленькими дітьми перевищує навіть середній показник по Україні, — каже Олена Макарова. — Однак ситуація з пенсіонерами виглядає не так сумно — лише 16% з них живуть в умовах бідності».

Зниження рівня доходу, за її словами, відзначається після досягнення пенсіонерами 75 років. Однак навіть після цього за межею бідності опиняється 23,6% літніх людей, що нижче середнього показника в Україні.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com