Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Турал Багіров — Лицар МАУП року

Цьогорічний конкурс «Лицар МАУП» став яскравим і видовищним дійством і продемонстрував, що є серед студентства Академії чимало справжніх чоловіків — мужніх, сильних, розумних і звичайно красивих.

У конкурсній програмі, що складалася з п’яти виходів, юнаки показали себе і витривалими у спортивній боротьбі, і винахідливими в інтелектуальній розмові. Хлопці вміло представили свої ідеали, найбільш яскравими з яких були Майкл Джексон і віце-міс МАУП Лариса Підопригора. Демонструючи свої таланти, учасники конкурсу співали, танцювали, декламували вірші і прозу, були галантні та веселі, потішали глядачів, які активно їх підтримували.

Атмосфера дружби і взаємної підтримки серед учасників зберігалася протягом усього змагання. Кожен був цікавим і неперевершеним принаймні в одному конкурсі. Так, учень десятого класу Навчально-виховного комплексу «Престиж» Максим Ісаєв вразив усіх досконалим знанням німецької мови і впевнено проголошеним монологом. «Найскладнішим у конкурсі була імпровізація сватання, — поділився Максим, — Я старанно готувався, мені допомагали однокласники і я дуже задоволений своєю участю».

Елегантним і вишуканим став виступ Олександра Тихоненка з Економіко-правового технікуму при МАУП — вдала реалізація епізоду з мюзиклу «Чикаго» нікого не залишила байдужим і номер «Містер-Целофан» став найбільш стильним у всій конкурсній програмі.

Студент Інституту менеджменту та біз­несу Ельчін Йолчієв неперевершеним танцем представив свій ідеал Майкла Джексона, чим підкорив усіх прихильників мистецтва танцю. Надзвичайно пластичним і романтичним танцем розчулили глядачів Артур Ємчик з ЕПТ при МАУП та його чарівна партнерка.

Справжній чоловік — Турал Багіров з Інституту міжнародних відносин та лінгвістики своїм ідеалом бачить жінку — тендітне створіння з запальним характером.

Тож, уважно переглянувши виступи всіх учасників цьогорічного конкурсу, суворе журі винесло своє рішення, котре співпадало з думкою глядацького залу.

Приз симпатій журі — Дмитро Столяренко (Інститут права)

Модель — Валентин Шилов (Інститут соціальних наук та сомоврядування)

Приз глядацьких симпатій — Кянан Ільхам Багір заде (Інститут міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій)

Містер Елегантність — Ельчін Йолчієв (Інститут менеджменту та бізнесу)

Містер галантність — Євген Шильніков (Деснянський ЕПТ)

Містер інтелектуал — Максим Ісаєв (НВК «Престиж» при МАУП)

Містер талант — Артур Ємчик (Економіко-правовий технікум при МАУП)

А переможцями цього року стали троє найкращих. Третє місце посів студент Інституту права Павло Терешко, друге місце — Олександр Тихоненко з Економіко-правового технікуму при МАУП. Перше місце і титул «Лицар МАУП 2011» отримав студент Інституту міжнародних відносин та лінгвістики з сонячного Азербайджану Турал Багіров.

«Мені дуже сподобалося брати участь у конкурсі, я дуже задоволений і результатом, і особливо підтримкою залу. Для мне найскладніше було співати, однак все вдалося і я дуже радий і вдячний здобути цю перемогу у свій день народження».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com