Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Ярмарок вакансій в МАУП

У Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов традиційний Ярмарок вакансій. Цей захід був влаштований Центром організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками.

Керівник Центру Ксенія Ловецька розказала нам: «Метою такого заходу є показати нашим студентам, що Академії не байдуже їхнє подальше майбутнє, ми турбуємося, щоб наші випускники змогли працевлаштуватися після закінчення вузу, бо людина навчається, щоб потім знайти хорошу роботу, яка буде відповідати моральним, фізичним, матеріальним вимогам та цінностям. Також ми відправляємо на практику студентів з метою їх майбутнього працевлаштування». До Центру часто звертаються різні організації в пошуках кваліфікованих спеціалістів. Більшість випускників успішно працевлаштовується, що під­тверджує конкуренто­спро­мож­ність випускників  МАУП. За статистикою більшість студентів, потрапивши на практику до організації залишається там працювати. Тому такий варіант взаємної  співпраці «Центр-студент-роботодавець» дуже корисний для кожної сторони.

В Ярмарку вакансій взяли участь понад 30 організацій: журнал «Жовті сторінки», агентство нерухомості «Благовіст», страхова група «ТАС», кадровий центр «SUAPP-тест», агентство нерухомості «ParkLane» та інші. Багато зацікавлених студентів та випускників завітали на ярмарок у пошуках корисної інформації.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com