Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

БАСКЕТБОЛ ТУТ У ПОШАНІ

Кожного року спортивний світ влаштовує змагання на різних рівнях організації. Зараз проходить Х Всеукраїнська та ХХVI Всесвітня Універсіади серед студентів.

Традиційно з початком весни департамент фізичного виховання та спорту та кафедра фізичного виховання подарували студентам МАУП позмагатися у різних видах спорту та провели активну підготовку до Спартакіади.

Спартакіада проводиться з усіх видів спорту: аеробіка, баскетбол, футбол, легка атлетика, настільний теніс, волейбол, шахи. За традицією, турнір з аеробіки став першим видом спортивної програми, яким  було відкрито Студентську Спартакіаду. Другим видом спортивної програми Спартакіади став турнір з баскетболу. У збірній команді МАУП зібралися непрофесійні баскетболісти, для яких ця гра є відпочинком та хобі для душі.

Головний тренер збірної команди з баскетболу Володимир Карпухін висловив вдячність за підтримку керівництву Академії: «Керівництво Академії зробило дуже багато для розвитку баскетболу в МАУП. Наша збірна змогла достойно виступити, тому що хлопці змогли тренуватися в орендованій залі і мали можливість краще підготуватися, крім того, Академія забезпечила команду спортивною формою. Ця допомога та віра в сили збірної команди МАУП з баскетболу допомогли нам гідно виступити та показати кращі результати, ніж минулого року. Передусім, це заслуга Ростислава Георгійовича Щокіна та Мирона Йосиповича Ільницького. Академія — це міцний тил і активна підтримка для наших команд».

На разі, другий етап Спартакіади завершився, тож бажаємо нашим спортсменам запалу та енергії на нові здобутки та вершини у спорті!

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com