Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Росія не бойкотуватиме?

Співголова російської опозиційної Партії народної свободи, екс-прем`єр-міністр РФ Михайло КАСЬЯНОВ упевнений, що в разі створення зони вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом Росія не влаштовуватиме бойкот українським товарам.

Про це він сказав у коментарі власному кореспонденту УНІАН у РФ.

“Питання вступу до Митного союзу або створення зони вільної торгівлі з Євросоюзом — це питання не господарської діяльності. Це питання політичного вибору. На мою думку, Україна — невід`ємна частина Європи, і структура української економіки така сама, як і в будь-якій європейській країні, тому бути ближче до ЄС або навіть у ньому має бути метою українців», — сказав М.КАСЬЯНОВ.

Він вважає, що керівництво України має прийняти політичне рішення, яка політика є пріоритетною.

“Росія має бути ближчою до ЄС, Україна разом з Росією мають рухатися в той бік, і це головна мета політики», — зазначив М.КАСЬЯНОВ.

На його думку, в Росії ситуація складніша, «адже тут існує режим, який руйнує країну, а щойно він припинить існування, Росія піде своїм стратегічним шляхом — більшої інтеграції з ЄС».

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com