Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Флот без Лужкова

Володимир Казарин, колишній віце-губернатор Севастополя часів Віктора Ющенка, нагадав про себе, виступивши на сторінках російського видання «Індекс безпеки».

Казарин інформує читачів про ситуацію в Севастополі і настроях городян.

Як повідомляє РІА «Новий Регион», колишній чиновник стверджує, що Росія відмовляється від розвитку Чорноморського флоту. На думку Казарина, за часів мера Москви Юрія Лужкова створювалася ілюзія про те, що Кремль знає про проблеми Севастополя і «не сьогодні, то завтра почне їх вирішувати». Проте тепер, підкреслює Казарин, ніяких ілюзій більше немає.

«На сучасному етапі російська військова реформа фактично ставить жирну крапку в історії найменшого і найславетнішого флоту спадкоємців Петра Великого», — пише він.

«За останні два роки Флот став найбільшим боржником перед пенсійним фондом, невиплата заробітної плати вільнонайманим і співробітникам набула хронічного характеру, під ніж скорочення пішли вже не лише військові підрозділи, але й творчі колективи Будинку офіцерів, стара флот­ська бібліотека, прославлений морський музей, добротний театр, всесвітньо відомий ансамбль «Пісні і танцю», редакція однієї з кращих газет Міністерства оборони.

Севастополь сьогодні вже не вірить в те, що його військове минуле дійсно відродиться. Він любить це минуле і гордиться ним, але внутрішньо він з ним вже майже розлучився. За останні 20-30 років виросло не одне, а навіть два покоління людей, для яких розмови про це минуле не більше ніж ностальгічні переживання тих, хто відстав від сучасного життя батьків і дідів», — заявляє колишній чиновник.                                

КИД

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com