Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПЕРЕЇДАННЯ ВИСНАЖУЄ НАШ ОРГАНІЗМ

Спостереження видатного науковця Поля Брега залишаються актуальними не одне десятиліття, особливо беручи до уваги те, що за останні роки наші продукти не стали якіснішими та безпечнішими. Сьогодні з’явилась велика кількість хімічних консервантів серії Е, а з недавна до того ж нам почали пропонувати і зовсім незрозумілі продукти з позначкою ГМО…

Більшість людей — раби свого шлунку; вони повинні снідати, обідати, вечеряти регулярно в один і той же час доби все життя. Вони їдять, незалежно від того, голодні чи ні, їх бідне тіло перевантажене надлишковим харчуванням і при цьому — поганим харчуванням. Тому і недивно, що у нас так багато проблем зі здоро­в’ям. Один з визначних спеціалістів в харчуванні професор Арнольд Ерест сказав: «Життя — це трагедія харчування!» Як вірно звучить старий вислів: «Людина копає собі могилу ножем і виделкою». Більшість ніколи не дає відпочинку своєму шлунку. Вони постійно перевантажують свої системи виділення та травлення надлишком їжі. Таке перевантаження врешті-решт виводить ці органи з ладу. Пошкодженим виявляється і весь організм.

Назву вам продукти, які корифеї науки про харчування рекомендували виключати з раціону.

Їжа, яку слід уникати:

-           рафінований цукор і продукти з нього: такі, як джем, желе, мармелад, морозиво, щербет, льодяники, жувальна гумка, солодкі напої, пироги, печиво, пудинги, підсолоджені фруктові соки, фрукти, законсервовані у сиропі;

-           кетчуп, гірчиця, гострий томатний соус, маринади, зелені маслини;

-           солені продукти: картопляні чіпси, солені горішки, солені крекери і т.п.;

-           вироби з обдертого рису;

-           такі промислові готові блюда, як пластівці та аналогічні продукти;

-           смажена їжа;

-           насичені жири та гідрогенізовані олії (вороги вашого серця);

-           продукти, в склад яких входить бавовняна олія;

-           маргарин (який має насичені жири і гідрогенізовані олії);

-           кава, кавові напої, чай, спиртні напої;

-           тютюн;

-           свіжа свинина та продукти з свинини;

-           копчена риба;

-           копчене м’ясо, шинка, бекон, ковбаса;

-           гарячі сосиски, салямі, продукти, багаті нітратами;

-           сухофрукти, в склад яких входить двоокис сірки в якості консерванту;

-           кури, яких годували стимуляторами росту;

-           консервовані супи (читайте на упаковці склад, звертаючи увагу на вміст цукру, муки, крохмалю та консервантів);

-           мучні продукти (білий хліб, житній хліб з добавками пшеничної муки, печиво, тістечка, торти, вафлі, содові крекери, макарони, спагеті, піца і т.п.);

-           несвіжі овочі, раніше приготовлені салати, пі­дігріта картопля;

-           самолікування ліками — ніякого аспірину, антигістамінів, магнезії, снодійних транквілізаторів, обезболюючих засобів, бромідів. Ви не володієте достатньою кваліфікацією, щоб визначити ліки для себе.

Наслідки можуть бути серйозними.

Я — фізично активна людина. Я ставлю високі вимоги до свого організму, при цьому легко харчуюсь два рази на день. Я ніколи не під’їдаю між трапезами. Під’їдання, як і обов’язкове харчування, виключене з мого життя. Протягом довгих років я практикую 24-годинне голодування раз на тиждень і семидесятиденне — три-чотири рази на рік.

Після голодування ви побачите, як засвітяться ваші очі і як зміниться колір вашого обличчя. Ви отримаєте нову життєву енергію, тому що знімете тяжкий вантаж з вашої крові та вну­трішніх органів.

І так, якщо ви хочете досягнути всього цього, будьте тверді і послідовні, плануйте для себе програму голодування і твердо її виконуйте. Можливо, не варто говорити всім, що ви збираєтесь голодувати, тому що обиватель зазвичай неосвічений в цьому і не зможе правильно оцінити вашу програму. Я ніколи не обговорюю мою програму голодування з іншими людьми, які не мають розуміння про чудеса і переваги голодування.

Чому я повинен обговорювати це з ними? Вони ще знаходяться з думкою про те, що якщо пропустять кілька прийомів їжі, то будуть смертельно виснажені. Через це будьте достатньо розсудливими, щоб не повідомляти навіть своїй сім’ї, що збираєтесь це робити. Ви просто отримаєте купу даремних порад. Багато разів під час свого тижневого голодування я продовжував свою звичайну дія­льність. Я читав лекції, і ніхто не помічав, що я абсолютно голодний. Голодування — це дуже інтимна справа, це те, що належить тільки вам, а не вашим друзям чи родичам. Якщо ви твердо впевнені в своїй правоті, то це все, що вам треба. Повірте у випробувану мудрість природи, її силу, яка очищує, обновлює і омолоджує!

Починайте з 24-годинного голодування з дистильованою водою.

Протягом цих 24 годин ви не повинні нічого їсти, окрім дистильованої води. Якщо ви при цьому станете їсти фрукти, то це вже буде не голодування, а фруктова дієта. Якщо ви станете пити в цей період фруктові чи овочеві соки, то це також перестає бути повним голодуванням, а перетворюється в овочеву чи фруктову дієту. Я хочу, щоб ви мали на увазі: голодування — це відсутність чого-небудь у шлунку, окрім дистильованої води. Ви можете голодувати від сніданку до сніданку чи від вечері до вечері, так щоб утримуватись від їжі протягом 24 годин.

Якщо ви звикли до кави, чаю, пива чи до алкогольних напоїв, то вживання їх може привести до небажаних реакцій, частково — до головного болю.

Пам’ятайте, що голодування допоможе вам кинути шкідливу звичку користуватись стимуляторами, тому що протягом цього 24-годинного голодування на дистильованій воді ви виводите через органи виділення застарілі залишки отруйних речовин.

Під час 24-годинного голодування більшість людей продовжує спокійно жити своїм звичайним буденним життям, хоч вони можуть відчувати якийсь дискомфорт, а іноді легкий неспокій у шлунку. Але все проходить гладко і успішно, якщо ви дасте своєму розуму можливість перемогти свій шлунок. Адже саме головний мозок повинен керувати шлунком, а не навпаки!

Після голодування ви виявите, що вам уже не потрібна така кількість їжі, до якої ви звикли . Голодування зменшить об’єм шлунку, і ви будете почувати себе краще, покращиться зовнішній вигляд, хоч їсти будете приблизно вдвічі менше того, до чого ви себе привчили раніше.

Коли ви голодуєте, життєва енергія виконує очищувальну роботу у вашому організмі. Організм сам очищується, сам лікується і сам відновлюється. Коли ви перестаєте їсти, у вашому організмі відбуваються чудові речі! Якщо ви хочете підтримувати організм у чистоті, ви повинні голодувати! Спробуйте голодувати кілька разів, ви відчуєте те, що ніколи раніше не відчували — внутрішнє очищення, яке веде вас до Здоров’я!

Підготував
Василь Копистко

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com