Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Де взяти інвесторів?

Прем’єр-міністр Микола Азаров допускає 10% зростання ВВП в 2011 році за умови забезпечення об’єму капіталовкладень в економіку у 100 мільярдів гривень в цей період. Про це він повідомив в ході конференції “Україна: реформи, конкурентоспроможність, інвестиції”. “100 мільярдів гривень (капіталовкладень) — ось цифра, на яку ми розраховуємо наступного року... Якщо ми це реалізуємо, то отримаємо зростання ВВП приблизно 10% і в кінці 2011 року вийдемо на рівень 2007 року”, — сказав він. Прем’єр відзначив, що із загального об’єму капіталовкладень близько 20 мільярдів гривень можуть скласти інвестиційні ресурси, близько 50 мільярдів гривень — внутрішні і зовнішні кредитні ресурси і близько 30 мільярдів гривень — бюджетні кошти, що виділяються на меті розвитку.

 Азаров припустив, що досягнення такої мети в 2011 році буде реалістичним і дозволить добитися бажаних параметрів економічного зростання.

 Нагадаємо, що прогноз Міністерства економіки щодо зростання ВВП в 2011 році складає 4,5%.

 Відповідно до офіційного прогнозу Кабінету міністрів, ВВП в 2010 році виросте на 3,7%.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com