Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Пляшка очищує воду

Молодий учений з Великобританії Тімоті Вайтхед виграв премію James Dyson Award, якою преміюються інноваційні дизайнерські рішення і ідеї, що полегшують життя людям.

Темою своєї роботи Тімоті вибрав глобальну проблему, від якої страждають мільйони людей в країнах світу, що розвиваються, — брак придатної до вживання питної води. Вайтхед запропонував ідею місткості, яка сама очищає налиту в неї воду.

Пластикова пляшка, яка може бути будь-яких розмірів, здатна знезаразити вміст протягом двох хвилин. Для цього використовується вбудована в пляшку ультрафіолетова лампа — її промені здатні знищити велику частину шкідливих для людини мікроорганізмів за досить короткий час. Для очищення від шкідливих домішок прилад передбачає різноманітні фільтри. Концепт Тімоті Вайтхеда цілком реалізовується за нинішніх технічних умов, а це означає, що є хороші шанси на його втілення в реальності.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com