Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Викрили банду

В Іспанії затримали 11 вихідців з держав колишнього СРСР, які організували мережу закладів, де сексуальні послуги відвідувачам надавали росіянки.

Про це повідомляє Уніан з посиланням на кореспондента Радіо Свобода із Мадрида.

За даними Національної поліції Іспанії, керувала мережею громадянка України, чиє ім’я в інтересах слідства не розголошується.

Повідомляють, що жінок, яких вербували переважно в різних містах Росії і відправляли за туристичною візою до Іспанії, примушували обслуговувати клієнтів на острові Тенеріфе, а також у містах Барселона і Таррагона, де організація мала у своєму розпорядженні низку квартир.

«Це важлива поліцейська операція. Організація експлуатувала росіянок, відбирала у них половину заробітку, не дозволяла відлучатися із закладу, примушувала працювати по 20 годин на добу. На сон відводилося лише кілька годин. Спали жінки по троє на одному ліжку», — сказав представник поліції Хосе Марія Сеара.

Розслідування іспанська поліція почала ще в минулому році, коли отримала інформацію про діяльність мережі від російських колег із Москви.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com