Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Чемпіонка України з вільної боротьби обирає МАУП

Нещодавно до великої студентської сім’ї Міжрегіональної Академії управління персоналом була зарахована чемпіонка України з вільної боротьби, призерка і переможниця міжнародних змагань Ірина Гусяк. Заслуги цієї дівчини відомі всьому світу, адже вона неодноразово перемагала в змаганнях серед кадетів, юніорів та дорослих.

Чому Ірина вирішила вступити на навчання в МАУП, ми дізналися, поспілкувавшись з нею.

-   Ірино, чому саме вільна боротьба? Чи не вважаєш ти, що це чоловічий вид спорту?

З 2000 року я займаюсь вільною боротьбою. Спочатку я тренувалася в Трускавці, а через три роки перейшла у Львів. Мене часто запитують, чому я обрала саме вільну боротьбу, наголошуючи, що це нібито чоловічий вид спорту. Так, в дитинстві у мене постав вибір, що обрати: бальні танці чи вільну боротьбу. І я обрала вільну боротьбу, адже саме цей вид спорту ближчий до мого характеру — такого ж нестримного.

- Розкажи про свої перемоги…

Перша моя значна нагорода — це перемога на Чемпіонаті України з вільної боротьби серед кадетів, де я зайняла третє місце. Потім перемоги в Туреччині, Стамбулі тощо. Призові місця на змаганнях в Україні відкрили мені шлях в Європу — де я невдовзі стала другою серед юніорів, та першою серед кадетів. З 2009 року я беру участь у змаганнях серед дорослих. В цьому ж році проходив Молодіжний чемпіонат світу з вільної боротьби в Анкарі (Туреччина). Змагалася у ваговій категорії до 59 кілограмів. Перемігши німкеню, болгарку та швейцарку, в фіналі поступилася спортсменці з Московщини і отримала срібло. До речі, саме на цьому змагання я вперше виконала норматив майстра спорту міжнародного класу. В 2010 році я їздила на чемпіонат Європи з вільної боротьби серед юніорів, який проходив у Болгарії. Спочатку я здобула перемогу у Катерини Домбровської із Азербайджану, і отримала значну травму коліна. В фіналу поступилася борчині із Молдови. У втішних сутичках я перемогла австрійку і білоруську борчиню, при цьому здобувши бронзову медаль турніру. Травма не дозволила мені брати участь у чемпіонаті України. А нещодавно мені зробили операцію, тому зараз набираю форми.

- Взагалі, що для тебе вільна боротьба в житті?

Вільна боротьбі для мене дуже важлива в житті. Саме через цей вид спорту я реалізую себе як людину, зможу досягти вершин в житті.

- Чому вирішила вступати в МАУП? Де раніш навчалася?

Я вже закінчила Львівське державне училище фізичної культури, маю кваліфікацію молодшого спеціаліста. Для отримання вищої освіти обрала МАУП. Чому? По-перше, багато гарних відгуків чула про цей вуз як про якість навчання, так і про розвиток спорту в ньому. Багато моїх друзів навчаються в Академії. Це Ірина Мерлені, Мар’яна Квятковська, Ірина Харів, Василь Федоришин та інші. В МАУП я буду навчатися на заочній формі за спеціальністю «менеджмент». Я впевнена, що навчання буде приємним, а отримані знання знайдуть застосування в житті.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com