Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДЕПУТАТ ПОСІЯВ ОПТИМІЗМ

Сьогодні до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав народний депутат України від блоку «Наша Україна — Народна Самооборона» Кирило Куликов. Відмінний правознавець, міжнародний журналіст за першою спеціальністю. Свого часу Кирило Борисович обіймав посаду керівника Центрального національного бюро Інтерполу України.

Оскільки народний депутат ще й викладає в Київському національному економічному університеті, то студентська аудиторія для нього є рідною.

Свою розповідь представник влади розпочинає аналізуючи сучасне економічне і політичне становище. У всьому світі побутує думка, що закінчується світова економічна криза, та нардеп вважає, що пройшов лише перший етап кризового становища: «Мені здається, що світова економічна криза не закінчилася. Це була перша хвиля кризового становища, у подальшому все значно погіршиться», — зауважив Кирило Куликов.

У наш час економіка потребує нових моделей розвитку, оскільки ті напрямки розвитку, які були запроваджені ще з часів Радянського Союзу і орієнтувались на значний ринок збуту, сьогодні втратили свою ефективність. Про реформи в економічній сфері Кирило Куликов зазначив наступне: «Економічна модель у нашій державі не те що застаріла, вона просто відсутня. Ті металургійні потужності, які ми маємо, нікому не потрібні і не відповідають викликам сьогодення».

Аналізуючи нафтогазову систему, депутат від блоку «Наша Україна — Народна Самооборона» критикує її наявність в Україні: «Я не розумію, коли кажуть, що труба — це наша незалежність. На мою думку, наша незалежність — це стабільний економічний розвиток держави, коли люди не їдуть працювати за кордон. Наша незалежність — це повага до власних інститутів влади».

Актуальним у наш час є питання Чорноморського флоту, щодо цього аспекту Кирило Куликов вважає, що Чорноморський флот не має ніякого стратегічного значення: «Чорноморський флот знаходиться у закритому морі і туди можна поставити численну кількість підводних човнів зі всієї Росії. Цю домовленість не можна назвати військовою. Це знакова домовленість в системі міжнародних відносин».

Наприкінці зустрічі народний депутат зазначив, що за будь-яких умов та державних перетворень, держава існує і її майбутнє залежить від молодого покоління, яке скоро поповнить лави депутатів у Верховній Раді. «Наша держава володіє значним потенціалом людських ресурсів і в найближчі десятиліття досягне високих стандартів життя та економічного піднесення», — запевнив Кирило Куликов.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com