Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

В лідерах

Футбольна команда «МАУП-Єдність» лідирує у ІX Чемпіонаті України з футболу серед ВНЗ.

Наприкінці вересня розпочався ІX Чемпіонат України з футболу серед вищих навчальних закладів. І ось вже пройшло перше коло Чемпіонату сезону 2009-2010 рр.

Для участі у змаганні всі студентські команди були поділені на такі конференції: «Захід», «Центр-Південь» та «Схід». Команда «МАУП-Єдність» грала у конференції «Центр-Південь» і зараз лідирує у таблиці загальних результатів — має 18 балів.

Наша команда добре розпочала ІХ Чемпіонат України з футболу серед вищих навчальних закладів — перемогою 3:0 над командою Національного університету державної податкової служби України «НУДПСУ» м. Ірпінь. Матч проходив на виїзді в м. Ірпінь.

Своїми враженнями від проведення першого кола ІX Чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів поділився директор департаменту фізичної культури та спорту Мирон Ільницький: «На сьогоднішній день ми є лідерами серед студентського футболу. Протягом всіх ігор наші втрати склали 3 очки, але все одно команда «МАУП-Єдність» лідирує у підгрупі «Центр-Південь». У фі­нальній частині буде грати близько п’яти команд. Серед своїх конкурентів можна назвати досить сильну молоду команду ФК «Тернопіль-Педуніверситет».

Поміж лідерів бомбардирів слід відмітити студента МАУП Сергія Кушка, який забив 7 голів. Взагалі, цей перспективний нападник має на меті протягом всього Чемпіонату забити 22 голи.

Тож зараз футбольні колективи йдуть на зимову перерву, яка продовжиться до квітня наступного року.

Вже три роки підряд футбольна команда МАУП займає третє місце в Чемпіонаті України з футболу серед ВНЗ, тому будемо сподіватися, що в цьому році наші футболісти здобудуть перемогу в Чемпіонаті.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com