Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Гонки без хмелю — гроші на вітер?

Глядачам найпопулярніших в Австралії мото- і автогонок «Bathurst 1000» доведеться стримати свої апетити — місцева поліція ввела «квоти» на вживання тіффозі вина і пива. Правда, норми, встановлені вартою порядку, видаються реалістичними навіть вітчизняним любителям міцних напоїв.

Глядачам гонки яка пройде на цьому тижні в Новому Південному Уельсі, наказано обмежитися 24 (!) банками пива на день. Норма для любителів вина складе 4 л на добу. Поліцейські сподіваються, що обмеження допоможуть вберегти знамениті змагання від п’яних бешкетів вболівальників.

Вперше ліміт на споживання пива на гонках «Bathurst 1000» був введений в 2007 році з побоювань, що п’яні хулігани зашкодять престижу заходу.

Змагання з мотоспорту «Bathurst 1000», дистанція яких складає 1000 км., проводяться щорічно в австралійському місті Батхерсте і продовжуються 3 дні. У заїздах окрім байків беруть участь автомобілі класу «гран турізмо» з потужними V-подібними восьмициліндровими двигунами.

Багато вболівальників за традицією щороку здійснюють паломництво до Нового Південного Уельсу тільки для того, щоб побачити «Велику гонку» своїми очима, повідомляє ВВС.

Далеко не всі прихильники мотогонок в захваті від обмежень, що вводяться, на розпивання алкоголю, проте поліція наполягає на їх необхідності.

Варто відзначити, що причиною багатьох безладів за участю уболівальників в Австралії є надмірне вживання спиртного. Зокрема, алкоголем були підігріті і масові безлади 2005 року в Сіднеї.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com