Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Fiat має намір викупити Opel

Італійський автогігант Fiаt подав заявку на придбання німецького автовиробника Opel, що належить General Motors (GM).

Крім цього, Fiаt має намір придбати британську торговельну марку Vauxhall, що також є власністю GM, повідомляє Associated Press.

За заявою прес-секретаря GM Кріса Преусса, компанія очікує отримати три заявки на викуп своїх проблемних активів. Імена фірм, які беруть участь у конкурсі, поки не називаються. Нагадаємо, до числа можливих претендентів на купівлю Opel аналітики відносять Fiat, канадського виробника автокомпонентів Magna International, об’єднання європейських дилерів Opel, а також американську компанію із викупу проблемних активів Ripplewood Holdings LLC.

У ЗМІ серед можливих інвесторів німецької автокомпанії також називалися російська група ГАЗ і Ощадбанк РФ. Представники російських компаній відмовилися коментувати цю інформацію.

Раніше представники ГАЗу заявили, що в разі участі в поглинанні Opel компанія не буде робити ніяких фінансових вкладень, а лише надасть виробничі потужності в Росії і забезпечить німецькому концерну продажі та сервісне обслуговування в країнах СНД.

Нагадаємо, 27 лютого повідомлялося, що провідний автовиробник США General Motors звернувся за допомогою в розмірі 3,3 млрд євро до уряду Німеччини та інших країн ЄС, щоб запобігти банкрутству свого німецького підрозділу Opel.

 

 

За матерiалами: РБК

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com